Зважені та щасливі

Юрій Федоренко

Вік: 53 роки

Зріст: 176 см

Вага: 130 кг

Сімейний стан: одружений

Діти: четверо дітей від двох шлюбів

Рід занять: військовий священик

Юрій познайомився з Анею ще 20 років тому, коли у неї були проблеми з наркотиками. У той період Юрій вже був вірянином і допомагав наркоманам та алкоголікам врятуватися від залежності. Коли Аня стала здоровою людиною, з вдячності та поваги до Юрія, вона зробила його хрещеним батьком свого сина.

Зараз разом з Анею та Георгієм Юрій займається громадською діяльністю у Народній раді. У 25 років Юрій був успішним інженером-технологом, обіймав високу посаду заступника начальника відділу, був одружений і мав 2-х синів-двійнят. Через службу часто доводилося зустрічати гостей, випивати, укладаючи угоди. Дружина зрозуміла, що цей шлях веде в нікуди, і пішла від Юрія, забравши дітей.

У той момент світ Юрія зруйнувався, і алкоголь став єдиним порятунком. У якийсь момент Юрій усвідомив, що далі так не може тривати і звернувся до віри.

Зараз Юрій не п’є і не курить уже 20 років. У нього прекрасна дружина, 2-є дітей. Юрій – військовий священик, допомагає переселенцям і біженцям з АТО. Своєю машиною забирає військових і поранених з бойових точок, допомагає їм знайти житло.

Чому прийшов на проект:

Щоб поліпшити власне здоров’я і підтримати Ганну та Георгія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.