Зважені та щасливі
Тарас Яцемірський

Вік: 30 років

Місто: Харків

Зріст: 185 см

Вага: 174 кг

Сімейний стан: неодружений, дітей немає

Рід діяльності: проєктувальник обладнання, інженер-технолог

Хобі: вечірні прогулянки містом. Любить відвідувати місця з живою музикою, їздити машиною та спостерігати за перегонами. Також подобається кататися на велосипеді.

Тарас повний з дитинства, тому навчився себе захищати від постійних знущань. Коли Тарасові було 13 років, помер його батько. Відтоді чоловікові довелося стати головним у домі. Почав працювати: за добу розвантажував по 8 тонн горіхів, займався ремонтами, забезпечував бабусю і маму.

За останні півтора року змінив чотири роботи. Скрізь одним із факторів неприйняття була зайва вага. Оскільки працює з проєктуванням обладнання, траплялися історії, що не міг підійти до верстата.

Досвід у стосунках
Перша закоханість трапилася в 19 років. Стосунки тривали рік, але пара розлучилася через те, що Тараса не прийняли батьки дівчини.

Другі стосунки були серйозними. Пара разом жила. Але дівчина зрадила Тараса з його підлеглим.

Треті стосунки Тарас назвав «сидіти на двох стільцях», тому що дівчина зустрічалася з ним і зі своїм колишнім хлопцем. Пізніше Тарас намагався зав’язати стосунки із жінкою з дитиною, але зрозумів, що це складно. Згодом почали сваритися через дитину і зрозуміли, що сім’ю створити не вдасться.

Мета на проєкті
Покращити здоров’я. Створити сім’ю, адже в його квартирі готова дитяча кімната. Зайва вага також заважає в роботі.

Бажана вага: 90 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.