Зважені та щасливі
Тамара Мумладзе

Вік: 29 років

Місто: Київ

Зріст: 168 см

Вага: 123 кг

Сімейний стан: незаміжня, дітей немає

Рід діяльності: адміністратор у дитячому центрі

Хобі: танці, шиття, малювання

Тамара з дитинства повна. У 6 класі важила 80 кг.

Після школи хотіла поступити на естрадний факультет, але через зайву вагу дівчину не взяли. Тому Тамара поїхала до Києва вступати до консерваторії. У столиці довелося працювати на двох роботах, щоб оплачувати навчання.

Понад 10 років Тамара працює з дітьми. Раніше дівчина була і нянею, і вихователем, і адміністратором у дитячому центрі. Зараз через зайву вагу Тамара не може завагітніти. Однак дівчина готова оплатити сурогатну матір або зробити ЕКЗ.

Досвід у стосунках
Перші серйозні стосунки Тамари почалися в 25 років. Хлопець був старшим на 3 роки. Він став віддушиною для дівчини, тому що в той період вона залишилася без мами. Чоловік завжди був поруч і підтримував її. Через рік пара розійшлася, тому що Тамара не змогла впоратися зі стресом від втрати матері. У той момент їй запропонували роботу за кордоном і вона не роздумуючи погодилася.

Мета на проєкті
Схуднути, щоб народити дитину. Згодна навіть бути матір’ю-одиначкою. Бажання заповнити порожнечу після втрати матері, отримати приналежність до когось (дитини, чоловіка або реалізуватися в кар’єрі), підвищити значущість своєї особистості.

Бажана вага: 60 ​​кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.