Зважені та щасливі
Сергій Бовтюк

Вік: 41 рік

Місто: Київ

Зріст: 175 см

Вага: 148 кг

Сімейний стан: неодружений, дітей немає

Рід діяльності: підприємець, має власний інтернет-магазин автозапчастин

Хобі: риболовля, прогулянки парком, картинг

Сергій єдина дитина у родині, тому з раннього дитинства користувався великою увагою матері. Рідного батька замінив вітчим, який вже помер. Мама живе в окремій квартирі, куди чоловік приїжджає щотижня допомогти по господарству.

Чоловік завжди був повний. У 3 класі лікарі поставили йому діагноз «ожиріння 2 ступеня».

За фахом Сергій ветеринарний лікар. Понад 10 років пропрацював за кордоном, де лікував домашніх улюбленів. Зізнається, що це важка праця. Не раз під час роботи доводилося стримувати сльози. Зустріти ту єдину за кордоном не пощастило, тому повернувся до України з надією зустріти своє щастя.

Досвід у стосунках
Найдовші стосунки тривали 3 роки. Дівчина жила у Харкові, Сергій у Києві. Кожні вихідні Сергій їздив до неї, привозив квіти і подарунки. Наполягав на переїзді до Києва, а також запевняв, що забезпечить роботою і всім необхідним. Але дівчина відмовила, посилаючись на його повноту і на те, що він не носить костюми.

Крайні стосунки закінчилися влітку минулоріч. Мама Сергія звела його з племінницею своєї подруги. Через два побачення дівчина сказала, що він хороший, але такий товстий чоловік їй не потрібен.

Мета на проєкті
Створити сім’ю, родинний затишок і реалізуватися в ролі чоловіка і батька.

Бажана вага: 85 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.