Зважені та щасливі
Руслан Садовий

Вік: 40 років

Місто: Київ

Зріст: 176 см

Вага: 129 кг

Сімейний стан: вдівець, є двоє дітей: дівчинка (9 років) і хлопчик (11 років)

Рід діяльності: продавець-консультант овочевого відділу супермаркету

Руслан був домашньою дитиною і прислухався до батьків у всьому, поки в 19 років не познайомився з дівчиною. Відпросився погуляти, але батько категорично був проти. Тому Руслан втік з дому на 3 роки без будь-якого дозволу. Роман закінчився тим, що дівчина почала випивати, і Руслан пішов. За час цивільного шлюбу помер батько Руслана — через палену горілку у чоловіка лопнула виразка. Руслан досі звинувачує себе в його смерті.

Зараз Руслан відповідальний батько, змушений багато працювати, щоб прогодувати двох дітей, яких виховує сам після смерті дружини. Батьки Руслана також померли. У житті, крім роботи і дітей, чоловік взагалі нічого не бачить. Сидіти з малечею допомагають куми, які і приберуть, і приготують, і уроки допоможуть зробити. Руслан мріє одружитися, щоб сім’я стала повноцінною.

Досвід у стосунках
У 29 років чоловік одружився на 18-річній дівчині. За його словами, спеціально шукав молоду, щоб якщо раптом з ним щось трапиться, дружина могла виховати дітей. Через 5 років шлюбу дружина знайшла іншого чоловіка і переїхала, забравши дітей. Руслан дуже переживав через втрату сім’ї, щовихідних відвідував сина і дочку. Незабаром жінка отруїлася грибами і померла. Дітей Руслан відразу забрав і тепер виховує їх сам.

Мета на проєкті
Продовжити життя, щоб не залишити дітей сиротами. Як додаткову мотивацію визнає матеріальний приз, тоді зможе здійснити дитячі мрії — відвезти сина і дочку в Діснейленд.

Також метою є привести себе у форму для створення нових стосунків.

Бажана вага: 90 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.