Зважені та щасливі
Павло Назаренко

Вік: 32 роки

Місто: Київ

Зріст: 190 см

Вага: 182 кг

Сімейний стан: неодружений, дітей немає

Рід діяльності: займається міжнародним експортом у компанії з видобутку каменю в кар’єрах Житомирської області

Хобі: комп’ютерні ігри, раніше любив грати у футбол. КВН-щик

Павло з дитинства був повним. Захоплювався КВН і в студентські роки грав у команді. Батько хлопця помер у віці 50 років, і відтоді він відчуває на собі обов’язок бути здобувачем у родині. За останні 6 років набрав понад 61 кілограм, оскільки важко переносить самотність і розставання.

Є моделлю для магазину одягу. Раніше знімався у серіалі і рекламі для продуктового магазину. Добре пародіює і жартує.

Досвід у стосунках
Серйозних романів у Павла було три.

У перших стосунках хлопець кохав дівчину, якій він був байдужий. Дарував дорогі подарунки, возив на побачення до Львова і Кам’янця-Подільського. Одна з її вимог до Павла – щоб він зробив стійку на голові, а для цього необхідно схуднути.

Наступні стосунки розвивалися стрімко. Але незабаром дівчина сказала, що нічого серйозного у них не вийде. Її вимога – щоб він скинув вагу до 120 кг до Нового року. Павло важив на той момент 146 кг. 31 грудня він відправив дівчині фото, де важив 123 кг, однак дівчина прийняла рішення переїхати в інше місто і покинути хлопця.

В останніх стосунках Паша зробив дівчині пропозицію і подарував каблучку з фамільного золота прапрабабусі. Під час підготовки до весілля кохана його зрадила. Через рік Павло тільки почав виходити з депресії.

Мета на проєкті
Відновити здоров’я й усунути проблеми із суглобами. Позбутися апатії та почати активне життя. Також Павло хоче одружитися і стати батьком. Мріє влізти у свій старий одяг і купити гарний костюм.

Бажана вага: 88 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.