Зважені та щасливі
Микола Ворошнов

Вік: 33 роки

Місто: Київ

Зріст: 196 см

Вага: 220 кг

Сімейний стан: неодружений, дітей немає

Рід діяльності: демобілізований військовий

Хобі: допомога в зоні ведення бойових дій своїм друзям

Після перемоги в 1 сезоні проєкту «Зважені та щасливі» Микола повернувся в спорт. Чоловік був гравцем хокейної команди.

Микола брав активну участь під час революційних подій на Майдані, був там у гарячі дні. Після подій виїхав працювати за контрактом до Канади. Але щойно контракт закінчився, вирушив на передову потай від батьків і друзів.

Микола – учасник бойових дій у зоні АТО, куди потрапив добровільно і демобілізувався відповідно до закінчення зазначеного строку. Зараз займається активною допомогою побратимам з фронту, періодично їздить в сіру зону, допомагаючи продуктами і військовими навичками. Не може знайти іншого заняття для себе після повернення додому, тому думками завжди там. Саме в АТО почав знову набирати вагу.

Досвід у стосунках
Стосунки Миколи закінчилися 8 років тому. Познайомився з дівчиною під час зйомок проєкту «Зважені та щасливі». Вона була учасником знімальної групи. Після проєкту почали зустрічатися і жити разом. Стосунки тривали 1,5 року, а причину розриву чоловік не називає.

Микола зрозумів, що поки не може ні з ким прокидатися вранці, хоча дуже хотілося б. Мріє створити сім’ю і обзавестися родинним затишком.

Мета на проєкті
Привести себе у форму, адже дав слово своїм фронтовим побратимам, яких вже немає в живих. Також Микола мріє створити сім’ю і стати батьком. Чоловік хоче повернути собі колишній стан, коли був задоволений собою і своїм життям. Також метою є навчитися відпочивати незалежно від обставин.

Бажана вага: 110 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.