Зважені та щасливі
Наталія Кириленко

Вік: 26 років

Місце проживання: с. Кищинці

Зріст: 164 см

Вага: 118 кг

Сімейний стан: незаміжня, є син Микита (5 років)

Рід діяльності: продавець у лікеро-горілчаному відділі, депутат вулиці, зварювальник першого розряду

Хобі: написання віршів, рукоділля (букети з цукерок і подарунки ручної роботи), шиття костюмчиків для сина

З 9-го класу Наталя важила 70 кг. За роки навчання дівчина стала важчою ще на 25 кг шляхом переїдання нездорової їжі. За освітою дівчина менеджер з організації зварювального виробництва, отримала розряд зварника. У село повернулася на шостому місяці вагітності без батька дитини. Зараз синові 5 років, якого Наталя виховує сама.

Дівчина працює продавцем у лікеро-горілчаному магазині. Також є депутатом вулиці свого села. Наталя стверджує, що мандат дістався їй у спадок від мами.

Досвід у стосунках
Під час перших стосунків 19-річна Наталя завагітніла. З хлопцем були складні взаємини, постійні сварки і конфлікти. Тому на тлі нервових зривів відкрилася маткова кровотеча і стався викидень. Пара розійшлася.

У 22 роки Наташа стала мамою. Дитину народила від чоловіка, який був старший за дівчину на 15 років. Однак батько, можливо, так і не знає про існування сина, адже ставився до стосунків несерйозно.

Мета на проєкті
Зустріти гідного чоловіка, з яким створить щасливу сім’ю. Також вважає, що струнка фігура допоможе їй знайти гарну роботу і виїхати із села.

Бажана вага: 60 ​​кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.