Зважені та щасливі

Наталя Керн

Вік: 38 років

Вага: 122 кг

Зріст: 168 см

Місто: Одеса

Рід діяльності: маляр-рихтувальник на СТО

Сімейний стан: незаміжня, дітей немає

На роботі Наташу оточують виключно чоловіки. Вона для них «Наташка-братан». Разом працюють, разом після роботи шашлики смажать. Разом пиво п’ють і в баню ходять. Вона всіх може вислухати і на рівних взяти участь в чоловічій розмові.

У чоловічій компанії Наташа з дитинства. Їй завжди були цікаві машини, а не ляльки, розмови про двигуни, а не про косметику. Вона більшу частину часу проводила в компанії двоюрідних братів. Якось в дитинстві батько подарував Наташі ляльку, але нею ніхто не грався, а подарована сусідом машинка – викликала захват.

Наташа родом з Вінниці. Навчалася в Одесі на зв’язківця. На четвертому курсі інституту Наташа познайомилась з хлопцем і закохалася. Відносини були дуже романтичними: заходи у моря, квіти і кава в ліжко. Він носив її на руках. Півтора року свого життя Наташа відчувала себе принцесою. Хлопець познайомив Наташу зі своїми батьками. Справа наближалася до весілля.

Але заміж Наташа так і не вийшла. Хлопець помер прямо у неї на руках від нападу епілепсії. Для Наташі це була жахлива трагедія. У 21 рік вона не уявляла життя без коханого і тоді прийняла рішення: на цвинтарі перед тим, як труна опустили в могилу – вона одягла коханому обручку на холодний безіменний палець правої руки і пообіцяла більше ніколи не виходити заміж.

Після смерті коханого Наташа закрилася в собі і почала набирати вагу. Минуло багато років, а вона так і не змирилася зі смертю хлопця. Хоче схуднути, знову відчути себе жінкою і створити сім’ю. Проект для неї – це повне перезавантаження.

Video: Наталя Керн

Наталя Керн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.