Зважені та щасливі
Людмила Чаднова

Вік: 33 роки

Місто: Кривий Ріг

Зріст: 168 см

Вага: 144 кг

Сімейний стан: незаміжня, дітей немає

Рід діяльності: приватний підприємець

Хобі: проводити вільний час із друзями, співати пісні з папугою, купувати дитячі речі та роздавати їх нужденним

Людмила росла без рідного батька, а вітчим бив маму. У 13 років дівчина вмовила матір його вигнати. Кілька разів до цього подавала заяви до міліції на вітчима, але мати вмовляла їх забрати і знову його вибачала. З цим пов’язує недовіру до чоловіків, чому і не вдається побудувати стосунки. Відтоді вирішила, що необхідно бути фінансово незалежною, щоб в жодному разі (навіть у декреті) не залежати від партнера. Дуже хоче стати мамою до 35 років і вийти заміж.

Зараз Людмила живе разом з мамою у будинку, який дівчина побудувала сама за свої гроші. Для неї важлива незалежність. Є співвласницею кількох продуктових магазинів, тому забезпечує себе повністю сама.

Також дівчина займається благодійністю: купує дитячі речі та роздає їх малозабезпеченим. Пояснює це бажанням допомогти тим, хто зараз цього потребує, адже 1500–2000 гривень на місяць для неї не так багато, а для когось – значні кошти. На новорічні свята купує дітям з дитячих будинків солодощі.

Досвід у стосунках
Серйозних стосунків у Людмили не було. Востаннє на побаченні була у 23 роки.

Найбільш тривалі взаємини тривали три місяці. В результаті принесли лише розчарування. А поки всі чоловіки, яких Людмила зустрічала, нагадують їй вітчима. Тому вирішила бути самотньою, хоча мріє про кохання і міцну сім’ю.

Мета на проєкті
Схуднути і в майбутньому стати матір’ю. Також Людмила розуміє, що зайва вага стримує у розвитку.

Бажана вага: 50 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.