Зважені та щасливі
Інна Мазура

Вік: 28 років

Місто: Гродно, Республіка Білорусь

Зріст: 164 см

Вага: 100 кг

Сімейний стан: незаміжня, дітей немає

Рід діяльності: продавець у сигаретному кіоску

Хобі: захоплюється нумізматикою та мотоциклами

У студентські роки Інна була худою, фігуристою і сексуальною дівчиною, носила тільки мініспідниці і блузи з декольте. З юності вона користувалася чоловічою увагою. Дівчина важила 57 кілограмів і завжди виглядала дуже ефектно. Чоловіки завойовували її увагу різними способами: дарували квіти, робили сюрпризи. Однак після початку статевого життя вага почала набиратися. Інна пов’язує це з гормональною перебудовою організму.

Природа нагородила Інну грудьми 14 розміру, але дівчина втомилася бути сексуальним об’єктом. Одного разу навіть їздила на консультацію до пластичного хірурга зі зменшення грудей.

Зараз працює продавцем у сигаретному кіоску. Вільний час проводить з найкращою подругою у нічних клубах і караоке. Люблять співати, часто фліртують з чоловіками.

Досвід у стосунках
Серйозні стосунки у Інни були одні. Тривали п’ять років і зовсім недавно закінчилися, тому досі дівчина переживає розрив. Починалося все з красивих залицянь, але коли вона закохалася, виявилося, що чоловік одружений. За ці роки чоловік розлучився, але з Інною так і не одружився.

Мета на проєкті
Схуднути і у майбутньому створити сім’ю, тому що втомилася від самотності.

Бажана вага: 50 кг

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.