Зважені та щасливі
Катерина Лук’яшко

Вік: 25 років

Місто: Київ

Зріст: 165 см

Вага: 127 кг

Сімейний стан: незаміжня, дітей немає

Рід діяльності: редактор відділу новин на сайті

Хобі: рукоділля, шиття ляльок

Катя народилася у маленькому містечку Чернігівської області, але завжди прагнула переїхати у столицю. Дівчина мріяла стати журналістом, але через низький прохідний бал їй не вдалося вступити до бажаного університету. Та не опустивши руки, Катерина зібралася і пішла навчатися на факультет культурології. Через рік вступила до ще одного університету, вже на бажану спеціальність журналістику. Мета жити у Києві, а також мрія стати журналістом змусили дівчину навчатися паралельно у двох університетах.

Працювала журналістом у багатьох виданнях: починаючи з невеликої районної газети і закінчуючи місцем, де зараз працює редактором. У підпорядкуванні Каті є кілька журналістів. Вона вважає, що досить успішна і добре заробляє.

Планує колись написати книжку «100 безглуздих побачень», яка розповість про її особистий досвід.

Досвід у стосунках
Перші стосунки зав’язалися ще у школі. Хлопець дуже кохав дівчину. Але найважливішим пунктом в житті Каті завжди був розвиток. А юнак не збирався залишати рідне містечко. Тому пара розійшлася.

Найсерйозніші стосунки тривали 3 роки. Катя зустрічалася з хлопцем, який захоплювався пишними формами дівчини. Але стосунки закінчилися через те, що чоловік не працював.

Мета на проєкті
Влаштувати особисте життя. Також підвищити свою значимість і самооцінку.

Бажана вага: 70 кг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.