Зважені та щасливі

Анна Голубцова

Вік: 26 років

Вага: 178 кг

Зріст: 175 см

Рід діяльності: педагог по вокалу

Сімейний стан: незаміжня

Місто: Львів, переселенка з Артемівська

Аня співає з п’яти років. У своєму місті вона була зіркою. Про неї писали в газетах. Але в інституті до повної співачки ставилися зовсім по-іншому. За весь час навчання вона жодного разу не виступала, тому що її педагог не вважала за потрібне випускати на сцену таку велику вокалістку. Аня кинула навчання, повернулася додому і набрала за місяць 40 кг. Зараз дає уроки співу по скайпу і мріє про велику сцену.

Аня намагалася пробитися в шоу «Х-фактор», але Ігор Кондратюк не пропустив її далі. Аня вважає, що причина відмови – її зовнішність. Після цього вона набрала ще 20 кілограм. Вона хоче схуднути, в наступному році повернутися на «Х-фактор» в новому образі і перемогти.

Як каже сама Аня, крім музики в її житті нічого немає. Дівчина самотня і мріє налагодити особисте життя. Поки що вона шукає чоловіків на сайтах для товстушок. При цьому вона впевнена, що в основному на них зареєстровані збоченці, яких приваблюють повні жінки. Але інших варіантів у дівчини немає, тому що нормальні хлопці на неї не дивляться.

Video: Анна Голубцова

Анна Голубцова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.