Зважені та щасливі
Дивіться також
Зважені та щасливі Выпуск 9 Зважені та щасливі 9 сезон 9 випуск від 24.10.2019
Выпуск 9 | 24.10.2019 | Сезон 9

Такого ще не було: у шоу Зважені та щасливі 9 сезоні 9 випуску від 24.10.2019 важковаговикам дадуть можливість зустрітися зі своїми еротичними фантазіями! Хочете дізнатися, хто з учасників таємно мріє про Жінку-кішку, стюардесу, ковбоя та сексуального льотчика? Тоді поспішайте дивитися новий випуск.

На початку дев’ятого тижня схуднення відбудуться відразу дві несподівані події: у таборі влаштують вечірку й учасникам оголосять шокуюче завдання. У 9 випуску Зважені та щасливі 2019 основним завданням стануть танці. Щоб не вилетіти з проєкту, герої повинні цілих сім днів розучувати рухи та представити на суд Народного артиста України Григорія Чапкіса та ведучої Нового каналу Лесі Нікітюк закінчений номер.

Вчитися мистецтву хореографії учасники зможуть у дворазової чемпіонки світу з бальних танців Олени Шоптенко та дворазового чемпіона зі спортивних бальних танців Макса Єжова або скористатися відео- й аудіоуроками. Купити один із цих видів тренувань можна буде на спеціальному аукціоні за кілограми, кількість яких суперникам доведеться утримувати ногами під час виступів один одного.

Дивіться онлайн Зважені та щасливі-9 випуск 9 і дізнайтеся, хто з учасників чесно допоможе опонентам, а хто вирішить підставити всіх, кого зможе?

Дивіться онлайн Зважені та щасливі 9 сезон. Випуск 8 від 17.10.2019

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.