Зважені та щасливі

Вправа берпі від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська — знана спортсменка та наставниця учасників найвагомішого проєкту країни. Жінка приділяє щодня достатньо часу роботі над своїм тілом. Саме тому знає майже все про правильну й ефективну роботу м’язів. Як змусити працювати все тіло за допомогою вправи берпі – читайте в матеріалі.

Марина Узелкова

Марина Боржемська дбає не лише про підопічних, які вже багато тижнів борються за омріяні тіла. Окрім плідної праці у таборі, жінка встигає приділяти увагу і своїм підписникам. Багато людей мріє позбутися зайвої ваги, проте вони не знають, з чого починати. Які вправи необхідно виконувати, аби дійсно відчувати роботу м’язів? Чи буде така робота ефективна в домашніх умовах?

Більше на тему: Вправи з медболом від Марини Боржемської

Вправа берпі є легкою у виконанні, її нескладно запам’ятати та виконати самостійно. Проте варто зробити бодай п’ять повторень, як ви відчуєте суттєві зміни в роботі всіх груп м’язів. Такі вправи спалюють велику кількість калорій та підвищують рівень вашої витривалості. Берпі задіює всі групи м’язів: руки, груди, біцепси, квадрицепси, стегна, сідниці та черевний прес. Але найбільше навантаження здійснюється на м’язи черевного пресу, верхнього плечового поясу, литкові та сідничні м’язи.

упражнение берпи

Такі вправи корисні тим, хто прагне або схуднути, або залишатися в підтягнутій формі. Варто лише виконувати декілька підходів по 30 секунд кожен.

Вправа берпі:

  1. Станьте рівно, ноги одна до одної. Опускайтеся на коліна так, аби відчути, як натягуються м’язи ніг.
  2. З колін перевести вагу на руки, які поставити на рівні ніг.
  3. У такому положенні виконайте віджимання.
  4. Поверніться у положення присіду на колінах та стрибніть вгору зі сплеском рук над головою.

View this post on Instagram

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Більше на тему: 

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.