Зважені та щасливі

Навіщо пити воду з лимоном вранці

Кожен, хто стає на шлях здорового способу життя, неодноразово чув про необхідність вживання води з лимоном перед сніданком. Вживання напою натщесерце – це корисно. Проте мало хто розуміє, у чому полягає така користь. Тож як впливає вода з лимоном на організм, розповів учасник 2 сезону «Зважені та щасливі»  Володимир Однорог.

вода с лимоном

Навіщо пити воду з лимоном вранці? Як вода з лимоном впливає на організм? Чи може вода з лимоном нашкодити здоров’ю? Досить поширені питання серед тих, хто вирішив дбати про своє харчування і налаштуватися на здоровий спосіб життя. Пити воду з лимоном перед сніданком стало «гарним тоном» серед тих, хто орієнтується у спорті та у правильному раціоні. Але якщо ви й досі не знаєте, у чому сенс такого напою і як він впливає на ваше самопочуття і стан здоров’я – час про це дізнатися.

Навіщо пити воду з лимоном вранці?

Вода з лимоном очищує печінку та виводить токсини

Ознаками забруднення печінки є поганий колір шкіри, висипання, втомлюваність, роздратованість, слабкість. Саме вода з лимоном сприяє очищенню цього органа і слугує своєрідним фільтром від шкідливих токсичних речовин. Тож аби щодня здійснювати повну профілактику одного з найважливіших органів, варто починати ранок саме так.

Вода з лимоном підвищує тонус організму та сприяє зміцненню імунітету

Цей напій збагачує організм кількістю мікро- та макроелементів, наповнює комплексом вітамінів і мінералів.

вода с лимоном

Вода з лимоном покращує травлення

Особливо в період зими, коли організм ослаблений, у багатьох людей виникають проблеми із системою травлення. Вода з лимоном сприяє тому, аби налаштувати шлунково-кишковий тракт на правильну роботу.

Вода з лимоном очищує кров та артерії

Так само, як і печінка, кров та судини потребують догляду, адже від цього напряму залежить наше здоров’я.

Більше на тему: Як спати правильно, розповіла Мирослава Ульяніна

Вода з лимоном знижує артеріальний тиск та уповільнює процеси старіння

вода с лимоном

Вода з лимоном впливає на роботу м’язів

Всім спортсменам варто розпочинати ранок з цього напою, адже він зменшує будь-який м’язовий біль і біль у суглобах. Наприклад, після тренувань чи насиченого дня допоможе розслабити ваше тіло.

вода с лимоном

Вода з лимоном зменшує кількість слизу в організмі
У зимову пору молочні продукти, солодощі, рис, картопля сприяють виникненню зайвого слизу в організмі. Він може призвести до кашлю, нежитю, послабити імунітет і захисні рецептори в органах дихання.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.