Зважені та щасливі

Як худнути після 40 років, розповів Володимир Однорог

У досить великої кількості жінок після 40 років починається стрімкий набір ваги, навіть якщо вони обмежують себе в їжі. Є такі, у яких починається паніка, і вони наважуються на голодування. Та це також не дає позитивних результатів. Тож багатьох мучить питання: як худнути правильно після 40 років? На це відповів учасник «Зважені та щасливі»-2  Володимир Однорог.

Як худнути після 40 років

Безперечно, процеси організму з часом змінюються. Особливо це стосується жінок, адже на фоні гормональних перебудов та клімаксу, все позначається на вазі. Аби не заганяти себе у стан стресу та не морити шлунок голодом, ознайомтеся з правилами, які необхідно брати до уваги під час схуднення після 40 років. Для того, щоб скинути вагу, буде потрібно докласти чимало зусиль. Поступовість є основним завданням.

Як правильно худнути після 40 років?

 1. Протягом 1-2 тижнів варто вести харчовий щоденник. Записувати всі прийоми їжі, включаючи чай і каву. Це може допомогти виявити справжні порушення в харчуванні.
 2. Калорійність харчового раціону повинна бути знижена до 1200-1500 ккал за день, але без використання дієт. Скільки їх буде потрібно, можете розрахувати за певною формулою. Спрощена формула: свою вагу помножте на 22 калорії. А для схуднення — від цієї цифри віднімаються 500-700 ккал.
 3. Основну частину їжі необхідно з’їдати в першій половині дня, а вечеря повинна бути легкою і не пізніше 6-7 години вечора.
 4. Можна робити один розвантажувальний день на тиждень.
  Як худнути після 40 років
 5. Рідше їсти торти і тістечка, в яких міститься велика кількість цукру і жиру.
 6. Рибу необхідно їсти частіше, адже вона швидко насичує і має дуже корисні для серця жирні кислоти — омега-3.
 7. Вживання жирів не повинно перевищувати 30% усієї калорійності їжі.
 8. Дуже важливим є вживання необхідної кількості білка (2 г на 1 кг ваги). Без м’яса цілком можна обходитися, але якщо це важко, можна поїсти його один раз на день.
 9. Наприкінці даного періоду потрібно знати, скільки прийомів їжі за день буває, крім сніданку, обіду й вечері.
 10. Варто намагатися бути чесною з собою і тоді не потрібні будуть дієти.

Більше на тему: Поради-міфи для схуднення розвіяв Володимир Однорог

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.