Зважені та щасливі

Методи, які допоможуть позбутися жиру на руках

Жир на руках є проблемою, з якою багато хто стикається. І якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, не займаєтеся бігом або фізичними вправами, то ви спалюєте менше калорій, ніж споживаєте. Як стати володаркою красивих і підтягнутих рук читайте в матеріалі.

Методи, які допоможуть позбутися жиру на руках

З кожним тижнем на проекті «Зважені та щасливі»-8 учасники наближаються до своєї мети стати стрункими і красивими. Щоденні тренування включають в себе комплекс вправ на всі групи м’язів. Не секрет, що руки є досить складною частиною для опрацювання. Однак, є кілька правил, яких потрібно дотримуватися, щоб позбутися жиру на руках.

Як ви можете зменшити кількість жиру на руках:

  1. Фізичні вправи і силові навантаження

Вправи є найбільш важливим методом, а також найефективнішим. Головним моментом в позбавленні жиру на руках є систематичність. Регулярні тренування допомагають спалювати жир набагато швидше. Практикуйте це 23 рази на тиждень і поставте метою спалити весь жир, який вас турбує! У цьому випадку виконуйте комплекс вправ на біцепс, трицепс і плечі. Також можете виконувати вправи з резинкою або медболом.

  1. Час тренування повинен становити не менше 30 хвилин кожен другий день

Не змушуйте себе робити занадто багато на початку тренувань. Ваші руки ослаблені, незважаючи на те, що виглядають великими. М’язова маса не нарощена, а значить, і можливості виконати комплекс віджимань немає. Почніть помалу, а потім поступово виконуйте все більше й більше!

Більше на тему: Як боротися з післяпологовим діастазом, розповіла Марина Узелкова

Піднімайте гантелі, а якщо у вас вдома їх немає, ви завжди можете використовувати інші варіанти: пляшки з водою або банки. Для тренувань трицепсів підійде стілець, який стане вірним помічником в тренуванні. Головне тримати правильну позицію.

  1. Почніть правильно харчуватися

Ще одним способом втрати жиру на руках є правильне харчування! Це буде складно, але це, безумовно, краще, ніж нічого. Якщо ви хочете змінити своє тіло, то ви повинні змінити і свої харчові звички. Тепер, коли у вас є можливість поєднувати харчування і вправи, це правильний шлях до бажаного результату! Перше, що ви повинні зробити, це не вживати цукор, білий хліб, фастфуд, алкоголь і газовану воду. Намагайтеся їсти більше риби, курки, індички, яєць і сиру, оливкову олію, шпинат, броколі, а також переконайтеся в тому, що ви п’єте багато води. Звичайно, всі ці продукти повинні бути правильно приготовлені та містити низку корисних речовин.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.