Зважені та щасливі

Улюблений аромат Марини Узелкової

Тренер проекту «Зважені та щасливі»-8 Марина Узелкова ділиться рекомендаціями харчування та фізичних навантажень. Як підтримувати тіло в тонусі й тренуватися вдома – звичні теми для прихильників жінки. А от що полюбляє тренер, як істинна жінка – вона розповіла у своєму Instagram. Назвою найулюбленішого аромату Марина поділилася у блозі.

Улюблений аромат Марини Узелкової

Кожна жінка є чутливою натурою й індивідуально сприймає аромати. Парфуми є невід’ємним атрибутом повсякденного життя. Вони часто слугують завершуючи штрихом в образі. Та чи завжди лише дорогі парфуми здатні зводити з розуму та приносити насолоду?
Марина Узелкова розповіла про свої вподобання у запахах. І найкращим ароматом для неї є флюїд кави. Бадьорий, насичений і міцний на смак напій. Така любов почалася ще з дитинства. Коли маленька дівчинка щоранку бігла на кухню, оповиту ароматом кави з турки.

Улюблений аромат Марини Узелкової

«Вранці, я завжди перша бігла на кухню, тому що знала, тато  кавовий майстер в справі, і запах натуральної кави знову буде розливатися по кухні.» – пише Марина Узелкова.

Більше на тему: Вправа берпі від Марини Узелкової

Жінка й досі переживає відчуття дитинства, коли робить ковток кави. Опинившись ніби в рекламі, очі самі закриваються, аби більше відчути всі нотки смаків. Слід додати, що вживання невеликої кількості кави на добу сприяє покращенню роботи мозку. Але існують і заборони, про які необхідно знати. При ішемічній хворобі серця та атеросклерозі кава є абсолютним протипоказанням. Також напій не бажано вживати при хронічному безсонні, гіпертонії та глаукомі.


View this post on Instagram

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.