Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 15-го тижня

П’ятнадцятий тиждень на «Зважені та щасливі»-7 серйозно попсував нерви учасників, адже на кону стояла можливість відіграти весілля! Після випробування пари навіть вибрали весільні наряди. Однак в кінці тижня учасників традиційно чекало зважування, після якого одна з пар вирушила на битву слабких… Як бажання відіграти весілля вплинуло на результати зважування? Хто скинув більше за інших, а яка пара отримала чорні футболки? Читайте в матеріалі.

22

Першими на ваги стали Аліна Буць і Максим Письмиченко. Нагадаємо, що цього тижня Максим нарешті наважився зробити Аліні пропозицію, на що дівчина не замислюючись відповіла “так”. З огляду на результати минулого тижня, ніхто не думав, що цього разу Помаранчеві стануть найкращою парою за підсумками зважування. Однак Аліні та Максиму, враховуючи бонус, вдалося позбутися від 6 кілограмів зайвої ваги, а це 3.4% у відсотковому співвідношенні.

24

Марта та Андрій, незважаючи на серйозний запас ваги, другий тиждень поспіль не можуть похвалитися хорошими результатами. Цього разу Червоні на двох позбулися 3 зайвих кілограмів, що у відсотках всього 1.19%.

27

Найменше кілограмів вдалося скинути Блакитним. Попри старанну роботу Наташі, зважування показало, що її вага залишилася незмінною. А ось її чоловікові, який є найхудішим учасником сезону, таки вдалося позбутися 1 кілограма. Підсумковий результат 1.17%.

33

Найгірший результат у відсотковому співвідношенні на 15 тижні показала пара Синіх. Незважаючи на маленьку перемогу Руслани, яка скинула 4 кілограми, загальний підсумок становив усього 2. Антибонус за програш у випробуванні, а також набраний кілограм Ігоря Ісакова внесли свою лепту в остаточний результат 1.01%.

32

Чому Руслана Писанка розплакалася під час зважування? Як учасники відреагували на свої результати? Як це прокоментували судді? Дивіться відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування 15-го тижня

П'ятнадцятий тиждень в таборі схуднення серйозно попсував нерви учасників, адже на кону стояла можливість відіграти весілля! Після випробування пари навіть вибрали весільні наряди. Однак в кінці тижня учасників традиційно чекало зважування, після якого одна з пар вирушила на битву слабких... Як бажання відіграти весілля вплинуло на результати зважування? Хто скинув більше за інших, а яка пара отримала чорні футболки?

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.