Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: як пройшло тренування з чужими партнерами

Спільне тренування – це завжди подвійна користь, адже крім корисних фізичних навантажень можна налагодити ще й тісний емоційний контакт зі своїм партнером. Однак що буде, якщо пліч-о-пліч поставити зовсім чужих людей?

На шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами

Подружжя Узелкових вирішило показати учасникам найцікавіші парні вправи, які потрібно було виконувати з іншими партнерами. Це тренування дозволило подивитися на свою другу половинку збоку, оцінивши її переваги та недоліки порівняно з іншими учасниками.

Дивіться також: Зважені та Щасливі 7 выпуск 5 від 28.09.2017

Декому спільні вправи з чужаком принесли дискомфорт. Скажімо, Олександр та Марта дратували одне одного, адже чоловікові було фізично важко втримати жінку. В інших новоспечених пар також не виходило сконцентруватися й ефективно виконувати вправи, що полоскотало нерви тренерам. «У нас тут тренування, а не балаган», – нагадала Марина Узелкова.

На шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами

Натомість повна гармонія склалася між Олексієм та Юлією. Найважча учасниця проекту була, на диво, спокійною та врівноваженою, не робила жодних зауважень партнерові, що змусило приревнувати Гаріка й Наталю.

На шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами

В однієї з учасниць виникла проблема зі здоров’ям. Ліда хотіла тренуватися, але в певний момент не змогла цього робити через біль у суглобах. В’ячеслав Узелков порадив жінці не ігнорувати неприємні відчуття та піклуватися про свій фізичний стан.

На шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами

Тренування не обійшлося без сварки. Гарік назвав Помаранчевих підлими боягузами й почав висловлюватися на їхню адресу нецензурними словами. Це довело Аліну до сліз. Жінка втомилася від агресії з боку Рожевих. Максим планував вияснити стосунки з Гаріком по-чоловічому, але дружина заборонила йому це робити. «Все одно це не закінчиться нічим хорошим», – сказала жінка.

Детальніше у відео:

Video: На шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами

Читайте, як у шоу Зважені та Щасливі 7 пари помінялися партнерами та провели так ціле тренування. Хто з учасників зумів пройти випробування з чужим чоловіком або дружиною, а хто зазнав краху

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.