Зважені та щасливі

Результати зважування першого тижня «Зважені та щасливі»-7

Зважування – фінальна частина кожного випуску програми «Зважені та щасливі». Хто з учасників показав найкращий результат? Яка пара ледь не покинула проект, а також про нові правила сезону читайте в нашому матеріалі.

Дивіться онлайн «Зважені та щасливі»-7 сезон випуск 1 від 31.09.2017Перший тиждень «Зважені та щасливі»: яка пара показала найгірший результат

Зважування – етап, який викликає тривогу у кожного учасника «Зважені та щасливі». Для одних це привід похвалитися результатами, а для інших – страх поїхати додому так і не скинувши ненависні кілограми.

Читайте також: «Зважені та щасливі»: ексклюзивні фото зі знімального майданчика

Першими на ваги стала пара Юлі і Ігоря Максименко. Нагадаємо, що Юля – найважча учасниця всіх сезонів «Зважені та щасливі». Однак, вже на першому тижні вона показала, що готова боротися за найвищі місця. Юлі вдалося скинути 7 кілограмів, а Ігорю 8. І це при тому, що спочатку вони важили 204 і 126 відповідно. «Я в шоці взагалі, але я потужний хлопець походу», – прокоментував успіх Ігор Максименко.

Перший тиждень «Зважені та щасливі»: яка пара показала найгірший результат

Найбільше за перший тиждень скинув Ігор Комарицький. Йому при вазі 172 кілограмів вдалося схуднути на 11. Його дружина Ангеліна скинула 4. Саме їх пара і стала кращою у відсотковому співвідношенні, позбувшись від 5.43% зайвої ваги.

Перший тиждень «Зважені та щасливі»: яка пара показала найгірший результат

Найгірший результат показало подружжя Анни і Діми Галич. Пара хоч і позбавилася 11 кілограмів на двох, але мали плюс 2 після детектора, і у відсотках це вийшло всього 3.5. Однак, в сезоні нові правила. Сім’я Галич, замість того, щоб покинути табір, отримала чорні футболки. Вони дають слабкій парі можливість поборотися за місце на проекті з іншими учасниками, які покажуть погані результати в найближчі два тижні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пройшов перший тиждень «Зважені та щасливі»-7

Перший тиждень «Зважені та щасливі»: яка пара показала найгірший результат

В кінці кожного третього тижня, в цьому сезоні буде проходити «Битва слабких». Одна родина виграє битву і врятується, дві програвші – йдуть на голосування.

Які результати показали інші учасники, а також, чим героїв налякала «Битва слабких» дивіться у відеоматеріалі.

Video: Перший тиждень «Зважені та щасливі»: яка пара показала найгірший результат

Зважені та щасливі». Хто з учасників показав найкращий результат? Яка пара ледь не покинула проект, а також про нові правила сезону читайте в нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.