Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: фото ДО та ПІСЛЯ учасників четвертого сезону

Ми вже згадали приголомшливі результати учасників п’ятого сезону шоу «Зважені та щасливі». Тепер хочемо розповісти вам про неймовірні перетворення четвертого сезону найвагомішого шоу країни. Кожен учасник гідний поваги й захоплення досягнутими результатами. Всі подробиці, а також фото ДО та ПІСЛЯ, читайте в нашому матеріалі!

Таня Меліхова наймолодша учасниця. На момент старту проекту їй було всього лише 17 років! Таня Меліхова покинула проект досить рано, і зізналася, що вдома їй було худнути набагато складніше, адже після хвороби матері, клопоти по господарству лягли на її плечі. Але це не завадило дівчині схуднути з 124 кг до 105 кг, скинувши 19 кг, а це 15.32%!

Таня Мелихова

Таня Меліхова

Алла Виноградна завжди була впевненою в собі, і зізнавалася, що часто в житті доводилося керувати чоловіками, бути сильною, а хотілося завжди бути ніжною і коханою. Алла Виноградна прекрасно виглядає, і розповідає, що тепер відчуває себе справжньою жінкою, і те відображення, яке вона бачить у дзеркалі, їй подобається! Ще б пак, адже жінці вдалося схуднути на 23.39%, скинувши з 124 кг до 95 кг, і позбувшись від 29 зайвих кілограмів.

Алла Виноградная

Алла Виноградна

Особливо важкими дні у таборі здавалися Серьожі Порошенко, адже вдома його чекала вагітна кохана! Тому те, що хлопець рано покинув проект, не завадило йому на радісних почуттях продовжувати худнути вдома! Сережа зізнався, що його засмучувало те, що серед учасників багато хто витрачав сили на конкуренцію, а не боротьбу із зайвою вагою! Сергій Порошенко домігся непоганого результату, зі 174 кг він схуд до 123 кг, позбувшись від 51 кг! Це 29.31%!

Сергей Порошенко

Сергій Порошенко

Дівчина, яка прийшла на проект не тільки схуднути, але й стати жіночною і ніжною, це, звичайно ж, Іванка Марчук! Варто сказати, що їй вдалося скинути 42 кг, схуднувши з 131 кг до 89 кг, що становить 32.6%! Але крім цього, дівчина знайшла на проекті свою любов! Романтичні стосунки з Дімою Завоюрою допомогли розкрити в ній саме ті якості, до яких вона так прагнула! І результат видно!

Иванка Марчук

Іванка Марчук

Віталій Васько вибув з 15 тижня проекту, за кілька кроків до фіналу. Чоловік зізнався, що тільки вдома зрозумів, як багато людей докладали зусиль для того, щоб вони, товстуни, досягли своєї мети! А також усвідомив, що в боротьбі за лідерство часто забували, за чим саме вони зібралися на цьому проекті! Веселий, розумний, прекрасний кулінар, не раз саме Віталій Васько приходив на допомогу учасникам! Йому вдалося схуднути з 149 кг до 101 кг, скинувши 48 кг, що становить 32.31%!

Виталий Васько

Віталій Васько

Тихій і спокійній, добрій Люді Останіній було важко худнути на проекті, адже постійний стрес і сварки учасників засмучували її. Дівчина зізналася, що вдома морально їй було простіше саме через відсутність постійного контролю і стресу. Люда Останіна каже, що до мети поки не дійшла, заповітна цифра 55 кг ще попереду, але і зараз вона рада тому, що результат старань видно! Ще б пак, з 111 кг до 75 кг, а це 32.43%!

Людмила Останина

Людмила Останіна

А ось Людмила Бондаренко дуже рада своєму результату, хоча каже, що тільки зараз увійшла у смак схуднення, і зупинятися не збирається! До проекту Люда Бондаренко казала, що хоче позбутися 45 кг, і хто б міг подумати, що саме такий результат ми побачимо на фіналі! Зі 132 кг до 87 кг, це саме 45 кг, і 34.9%!

bondarenko luda

Людмила Бондаренко

Наталія Солодка прийшла на проект з вагою 198 кг, це найбільший вага серед всіх дівчат учасниць за всі сезони. Але сміливість, сила волі і величезне бажання подолати свою проблему допомогли дівчині зробити перші кроки на шляху до ідеалу! Наташа Солодка каже, що для неї шлях схуднення ще триває, але вона щаслива, що, все-таки, результат вже видно. Також дівчина зізналася, що Юля Фоміна та Альона Воронова, з якими вона здружилася, допомогли їй взяти себе в руки, і впевнено продовжувати йти до мети!

Наталья Солодкая

Наталя Солодка

Через проблеми зі здоров’ям Серьожі Бондаренко довелося рано піти з проекту. Лікарі забороняли йому навантаження, і здавалося, що шансу на схуднення вже не буде. Однак, за словами учасника, допоміг зібратися йому тренер Вячеслав Узєлков! Сережа Бондаренко зумів не лише подолати хворобу, але й домогтися шикарного результату, схуднувши з 164 кг до 99 кг, це -65 кг, що дорівнює 39.63%!

Сергей Бондаренко

Сергій Бондаренко

Альона Воронова – найжіночніша учасниця четвертого сезону! Її наставниця Аніта зізнається, що коли побачила Альону в перші тижні, ніколи б не подумала, що ця учасниця пройде всі 17 тижнів! Але завзятість, мудрість, сила волі, а іноді й дещиця везіння – ось, що привело цю неймовірну жінку впритул до фіналу! Також Альона Воронова зізналась, що багато в чому підтримка подруги по Юлі Фоміної допомогли їй пройти цей шлях. Результат Альони вражає! Зі 152 кг їй вдалося схуднути до 91 кг! А це -61кг і 40.13%!

Алена Воронова

Альона Воронова

Арпад Комар хотів схуднути заради того, щоб налагодити здоров’я і бути повноцінним батьком для своїх 6 дітей! Чоловік зізнався, що вдома худнув з таким же запалом, як на проекті. Одну з кімнат у будинку він перебудував в спорт зал, де займається з дітьми! Незважаючи на конфлікти з учасницею зі своєї команди Юлєю Фоміною, перемоги він бажає саме їй! Сам Арпад Комар радий своїм успіхам, і не дарма! Він зміг позбавиться від 68 кг! Зі 162 кг до 94 кг! Це 41.97%.

Арпад Комар

Арпад Комар

Практично всі учасники зізналися, що їх просто вразило перевтілення Наталії Свистун! Жінка зуміла схуднути з 119 кг до 69 кг, ставши легше на 50 кг, що є 42.2%! Наталя розповіла, що підтримка близьких та поради її наставника Аніти допомогли їй досягти таких успіхів! Єдине, про що шкодує Наталя Свистун, це те, що коли у неї був шанс повернутися на проект, вона не наважилася кинути виклик своєму страху висоти. Зараз вона впевнена, що, не замислюючись ні секунди, зробила б це!

Наталья Свистун

Наталя Свистун

Женя Козловський найбільш неординарний учасник сезону. Він зізнався, що проект допоміг йому не тільки схуднути, але і повністю змінив його світогляд, адже йому вдалося переосмислити своє життя. І результат колосальної роботи просто вражає! Раніше учасник важив 146 кг, а тепер 83 кг! Женя Козловський  позбувся 63 зайвий кілограмів, що становить 43.15%!

Евгений Козловский

Євген Козловский

У минулому військовий Ігор Антонюк став рекордсменом по скиданню ваги на проекті, але учасник каже, що і вдома не зупинився, скинувши ще стільки ж, скільки в таборі. На думку Ігоря, ті учасники, які ставили собі вірні цілі, ті й домоглися хороших результатів. І безперечно, що сам Ігор Антонюк входить в їх число! Він став легше на 86 кг, скинувши з 198 кг до 112 кг, а це 43.43%!

Игорь Антонюк

Ігор Антонюк

Діма Завоюра покинув проект за крок до фіналу, але це не завадило хлопцеві зібратися і досягти неймовірного успіху! Діма розповідає, що його підтримувала Іванка, і віра в свої сили. Він хотів змінитися, і у нього вийшло, і це, безперечно, перемога! Діма Завоюра позбувся 64 кг, схуднувши з 147 кг до 83 кг, це 43.54%!

Дима Завоюра

Діма Завоюра

Найважчий учасник сезону, який до проекту насилу ходив! Його результат – це те, що по-справжньому надихає! Сергій Чопік зміг зробити неймовірне! Зі 199 кг він схуд до 111 кг, залишивши на проекті 88 зайвий кг! Це 44.22%! Сам Сергій Чопік не просто радий, він щасливий такому успіху, а підтримав його тренер Вячеслав Узєлков, якому учасник безмірно вдячний!

Сергей Чопик

Сергій Чопік

Залишаючи проект, Ірина Стрєбкова обіцяла, що на фіналі глядачі її не впізнають! І це стало дійсно неймовірним зміною! Вона зуміла стати легше на 49 кг, схуднувши з 109 кг до 60 кг! Це 44.95%. Ірина Стрєбкова каже, що мріяла про цей день, і тепер, нарешті, її внутрішнє відчуття легкості видно і в зовнішності!

Ирина Стребкова

Ірина Стребкова

А ось Таня Крикуненко, покидаючи проект, обіцяла виграти домашнє схуднення. Хто б міг подумати, що саме їй вдасться виконати свою обіцянку! Таня Крикуненко стала учасницею четвертого сезону проекту за підсумком глядацького голосування, і тепер можна гордо сказати, що дівчина не підвела країну! Але сама Таня каже, що це ще не ідеал для неї, і після проекту вона продовжить роботу над собою, хоча вже зараз їй подобається те, що вона бачить у дзеркалі! Ще б пак! Вона схудла з 151 кг до 81 кг, ставши легше на 70 кг, що становить 46.36!

Таня Крикуненко

Таня Крикуненко

Олег Січак прийшов на проект з метою стати прикладом для свого сина, страждаючим важким захворюванням. Олег каже, що йому це вдалося. Після проекту вони стали ще ближче, і практично нерозлучні. За шлях на проекті йому вдалося схуднути на 58 кг, зі 149 кг до 91 кг! Це 38.93%.

Олег Сичак

Олег Січак

Олег Гопаца став фіналістом за підсумком глядацького голосування. Хлопець сказав, що вдома йому було худнути складніше. Відсутність конкуренції розслаблювало, а тому, він влаштовував собі зважування кожен день. Своїм успіхам Олег дуже радий, і не дарма! Зі 165 кг, він схуд до 92 кг, це – 73 кг, і 44.24%!

Олег Гопаца

Олег Гопаца

Незалежно від того, як до неї ставилися інші учасники, абсолютно кожен сказав, що саме Юля Фоміна гідна перемоги. Її неймовірне завзятість, працьовитість і сила волі допомогли їй гордо і впевнено пройти весь шлях на проекті. Юля жодного разу не опинилася в зоні ризику, показуючи на вагах гідний результат роботи. Багато учасників були впевнені, що перемога саме за нею! І вони не помилялися! Юля Фоміна зробила неможливе, зі 118 кг їй вдалося скинути до 56 кг! Це -62кг, що складає 52.54%! Результат колосальної роботи над собою вражає!

Юлия Фомина

Юлія Фоміна

Юлия Фомина - победительница

Юлия Фомина – победительница “Зважені та щасливі-4”!

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.