Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»: як змінилися учасники п’ятого сезону

Раніше ми вже писали про те, як змінилися учасники 6 сезону шоу «Зважені та щасливі». Кожен з них гідний поваги та захоплення, адже це не просто боротьба із зайвою вагою. Це боротьба з самим собою. А тепер давайте згадаємо, який шлях пройшли учасники «Зважені та щасливі-5» та яких результатів вони досягли! Всі подробиці читайте тут.

Кожен з учасників використав свій шанс стати кращим, але по-справжньому вдалося це зробити тільки трійці фіналістів. Ними стали Ксенія Пастухова та Олександр Репьянчук, але незабаром за рішенням глядачів до фіналістів приєдналася і Алла Репьянчук. Багато хто з учасників перевершили самих себе, і тепер їх просто не впізнати! Результати колись товстих людей вас вразять до глибини душі.

Юлія Ференчук прийшла на проект зі своїми сестрами та спільною проблемою: всі вони не можуть вийти заміж. Учасниця першої вибула з боротьби, хоча вважала, що це мала бути її сестра-близнюк Оля. Юля прийшла на проект з вагою 116 кілограмів, і ось її ваги показали цифру 88. Всього дівчина скинула 28 кілограмів, що дорівнює 24,14% від початкової ваги.

15

Роман Бігун хотів покращити своє здоров’я заради маленького грудного сина, але йому не вдалося довго пробути на проекті. За словами учасника, дитині потрібна була операція, і він не зміг перебувати далеко від нього. За умовами проекту зі своїм племінником шоу покинули і його тітки. Роман на початку сезону важив 159 кілограмів, а в фіналі – 145. В результаті він скинув 14 кілограмів, 8,8% від початкової ваги.

6

Мирослава Вдович потрапила в реаліті з вагою 172 кілограми та стала найважчою жінкою сезону. За прикру випадковість учасниця отримала травму на початку сезону та мало займалася, намагаючись не підвести рідних. Мирослава пішла з проекту та худла вдома, а на фіналі вийшла в новій вазі – 136 кілограмів, скинувши 36, що в відсотках складає 20, 93%. Учасниця не збирається зупинятися на досягнутому та буде продовжувати худнути.

7

Ольга Вдович прийшла на проект, коли важила 129 кілограмів. Зайва вага дуже заважала жінці жити, псувала здоров’я та самооцінку учасниці. Лікарі попередили, що якщо вона не схудне, то опиниться в інвалідному візку. За рішенням племінника, вся сім’я, включаючи Ольгу, покинула проект, тільки почавши худнути. Але жінка показала хорошу цифру на вагах – 79. Вона позбулася 50 зайвих кілограмів, тобто 38, 76% від ваги.

8

Оксана Новікова прийшла на проект заради своєї дочки, яку вони з чоловіком самі довели до ожиріння. Оксана зуміла не тільки підтримати свою дитину, але й постаратися сама не впасти в бруд обличчям. Жінка на початку проекту важила 115 кілограмів й змогла позбутися від 31 зайвого кілограма. Тепер ваги Оксани не перевищують показник 84 кг, й вона скинула 26,96% від початкової ваги.

21

Валерій Новіков завжди був принциповим й суворим батьком по відношенню до доньки, з якою прийшов на проект. Однак у процесі схуднення він дещо змінив своє ставлення до Каті, й навіть поступився місцем одній з конкуренток, добровільно пішовши додому. Його стартова вага був 106 кілограмів, а на фіналі його ваги показали цифру 104. Результат Валерія – 2 скинутих кілограма й 1,89% від початкової ваги. На жаль, це найгірший результат сезону.

22

Юрій Федоренко потрапив на проект з вагою в 130 кілограмів разом зі своїми кумами, щоб підтримати їх у процесі схуднення. Колишній алкоголік, кинувши пити, став залежним від їжі. Привести своє життя до ладу допомогла віра, й Юрій став священиком. За рішенням своїх родичів Юрій покинув проект і зміг скинути вдома 20 кілограмів, проте на фінал приїхати не зміг, оскільки знаходиться в зоні АТО.

Любов Лука прийшла до реаліті разом зі своїми двома дочками. Вона важила 135 кілограмів й зважилася на зміни в дуже почесному віці – їй було 63 роки. Мама Люба сама попросила учасників дати шанс її дітям, а її відправити додому. На фіналі жінка постала в новому образі й вазі – 86 кілограмів. Результат Любові – мінус 49 кілограмів, що дорівнює 36, 3% від початкового показника.

14

Андрій Константинов звернувся за допомогою на проект не тільки заради себе, а й заради старшого брата. Він би міг скласти серйозну конкуренцію іншим чоловікам на проекті, але через травму покинув проект. Початкова вага чоловіка була 124 кілограми, й на фіналі йому вдалося показати відмінний результат – цифру 77 на вагах. В результаті учасник втратив 47 кілограмів, а це 37,9% від початкової ваги.

1

Катерина Новікова стала однією з наймолодших учасниць проекту. У свої 18 років дівчина важила 147 кілограмів та постійно терпіла глузування від батьків та знайомих. Саме заради її здоров’я вся сім’я зважилася на участь в реаліті. Тепер у новій вазі – 106 кілограмів – у Каті немає відбою від женихів. Вона втратила 41 зайвий кілограм, 27, 89% від стартової ваги.

20

Тетяна Ференчук запам’яталася глядачам молодою матір’ю чотирьох дітей. Вона поступилася своїм місцем на проекті одній з сестер, а своєму тренеру сказала, що більше не хоче худнути. Дівчина прийшла на проект з вагою 108 кілограмів, і змогла скинути всього 4 кілограми, 3, 7% своєї ваги. Свій результат учасниця пояснила зайнятістю, пов’язаної з дітьми.

25

Анна Цинцадзе стала однією з найскандальніших учасниць всіх сезонів. З усіх команд її підтримували тільки зелені, через що Аня зовсім не журилася. Головна «родзинка» сезону важила 128 кілограмів до проекту, а на фіналі ваги показали цифру 113. Її результат – мінус 15 кілограмів, що дорівнює 11,72%.

2

Георгій Цинцадзе звернувся на проект, щоб підтримати дружину, і в одному з випробувань добровільно пішов разом з нею, коли йому дали шанс інші учасники. Вага Георгія до реаліті була не надто великою – 114 кілограмів, але йому вдалося позбутися від 14 зайвих кілограмів, що становить 12,28% від початкової ваги. Зараз ваги Георгія показують позначку 100.

24

Ольга Ференчук до проекту важила 131 кілограм, але на проекті часто жаліла себе й погано скидала зайві кілограми. На фіналі дівчина постала в новій вазі – 119 кілограмів, скинувши 12, що у відсотках дорівнює числу 9,16. Учасниця знову пообіцяла всій країні та своєму синові, що обов’язково схудне, і цей процес хоч і буде повільним, але впевненим.

16

Олександр Константинов хотів щось змінити в своєму житті, допомогти старшому братові та знайти кохання, тому проект став для нього справжнім порятунком. Хоч схуднення проходило для учасника не завжди гладко, в кінцевому результаті вага підкорилася йому. Його початковий вага складала 133 кілограми, й учасник позбувся 35-ти з них (26,32%). Сьогодні Саша важить 98 кілограмів, у нього з’явилася дівчина, а сам він вважає себе щасливою людиною.

23

Олена Керсанова привела на реаліті свою сім’ю: сина й чоловіка. Всі зусилля жінки були спрямовані на 30-річного сина Женю заради його мрії. Незважаючи на те, що Олена старалася більше заради сина, вона змогла показати хороший результат на фіналі. Її вага на початку проекту була 122 кілограми, а зараз учасниця важить 81 кілограм. Вона втратила 41 зайвий кілограм, тобто 33,61%.

18

Раїса Репьянчук стала ще одним прикладом того, що в 50 життя тільки починається. Одна з найстарших учасниць проекту запам’яталася своєю життєрадісністю та запальними танцями під час радісних емоцій. Раїса важила 160 кілограмів до реаліті, а на фіналі її результат здивував – 86 кілограмів. Жінка скинула майже половину ваги – 74 кілограми, а це 46,25% від початкового показника.

3

Петро Керсанов – один із тих, для кого мета сина була вищою та важливішою, ніж власна. Вже не молодий чоловік показав усім гідний приклад того, що схуднути можна в будь-якому віці. Його стартова вага становила 158 кілограмів, та учасник зміг розміняти тризначну цифру, показавши 95 кілограмів у фіналі. Петро позбувся 63 кілограмів, 39,87% від початкової ваги.

17

Ігор Пашинський був одним із найважчих людей в сезоні. За станом здоров’я багато конкурсів були для нього під забороною, але чоловік ніколи не здавався, намагаючись худнути за допомогою правильного харчування та мінімальних навантажень. На жаль, через півтора місяця після його відходу з проекту трапилося невиправне – Ігоря не стало.

Ірина Лука стала надією на перемогу для тренера й потенційним лідером у своїй родині та таборі. Метою приходу на проект для дівчини стали невдалі спроби стати матір’ю. Учасницю вважали сильним конкурентом, але вона вибула з власної волі, коли врятувала свою сестру від вильоту. Стартова вага Іри була 105 кілограмів, та, скинувши 40 кілограмів (38,09%), сьогодні вона важить 65.

12

Евгений Керсанов получил прозвище главного стратега лагеря, победив в мафию у всех участников и получив последний иммунитет сезона. Мечта Жени – чтобы его супруга забеременела от него и подарила ему ребенка. Лишний вес участника был этому серьезной помехой. С показателя в 173 килограмма Женя перешел в другой вес – 102 килограмма, но останавливаться участник не собирается. В итоге Женя сбросил 71 килограмм, что равно 41,04 %.

Євген Керсанов отримав прізвисько головного стратега табору, перемігши в мафію всіх учасників і отримавши останній імунітет сезону. Мрія Жені – щоб його дружина завагітніла й подарувала йому дитину. Зайва вага учасника була цьому серйозною перешкодою. З показника в 173 кілограми Женя перейшов у іншу вагу – 102 кілограми, але зупинятися учасник не збирається. В результаті Женя скинув 71 кілограм, що дорівнює 41,04%.

19

Вікторія Лука була в зоні ризику і в кроці від вильоту рекордну кількість разів, але в неї майже вийшло дійти до фіналу. Колоритна учасниця дуже виділялася на тлі інших своїми незабутніми цитатами. Вага Віки до проекту становила 156 кілограмів, а на фіналі ваги показали цифру 104. Мінус 52 кілограми учасниці – це 33,33% від стартової ваги.

13

Наталія Карпенко прийшла на проект у вазі 136 кілограмів. Всі учасники й навіть глядачі називали дівчину колесом через своєрідну фігуру Наташі. Чоловік учасниці Руслан завжди підганяв її та змушував боротися зі страхами й лінню, що дало свої плоди: дівчина вибула всього за крок до фіналу. Учасниця змогла позбутися від 72 зайвих кілограмів, що дорівнює 52, 94% від початкового показника на вагах. Зараз Наташа важить всього 64 кілограми.

10

Руслан Карпенко зарекомендував себе лідером з самого початку сезону. Його боялися й не любили багато конкурентів. Чоловік не зміг стати фіналістом через невелику підтримки глядачів, але виграв домашнє схуднення. Однак це не завадило йому показати відмінний результат на вагах – з 155 кілограмів він дійшов до цифри 69. Руслан скинув 86 кілограмів, що дорівнює 55,48%.

9

Ксенія Пастухова стала фіналісткою п’ятого сезону й змогла стати однією з найсильніших жінок проекту. Вони ніколи не шкодувала себе та прийшла в реаліті домогтися рішучих дій від батька своєї дочки. Коли Ксенія прийшла на проект, її вага складала 113 кілограмів, а на фіналі вона показала гідний результат – цифру 64. У підсумку учасниця скинула 49 кілограмів, 43,36% від початкової ваги.

11

Алла Репьянчук із ранимої та вразливої жінки й матері перетворилася в загартовану та сильну духом учасницю. До проекту її ваги показували число 148, але навіть в такому положенні Алла тягнула на собі всю сім’ю. На фіналі жінка з’явилася в казковому образі та новій вазі – 79 кілограмів. Її показник – мінус 69 кілограмів, тобто 42, 62%.

4

Олександр Репьянчук став переможцем п’ятого сезону проекту «Зважені та щасливі». З ледачого і безініціативного чоловіка він став лідером, сильним і витривалим суперником для всіх фіналістів. Його вага до проекту становила 148 кілограмів. Чоловікові вдалося побити світовий рекорд, скинувши 89 кілограмів, що дорівнює 60,13%. Зараз вага Саші – 59 кілограмів.

5

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Всі сезони та випуски Зважені та щасливі

Всі випуски Зважені та щкасливі 6 сезон

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.