Зважені та щасливі

Аніта Луценко подала заяву до кіберполіції

Що тільки не «рекламувала» ведуча «Зважені та щасливі-7» Аніта Луценко завдяки ушлим інтернет-магазинах: і зелену каву і всілякі сиропи для схуднення, які допоможуть забути про виснажливі тренування. А фейкова заява відомого фітнес-тренера «Я більше не можу мовчати…» навесні цього року, в якому Аніта нібито відкривала страшний секрет шоу «Зважені та щасливі», не передрукував хіба що лінивий.

У тексті розповідається про нібито «нечесну гру телеканалу» новому методі схуднення. На одному ресурсі вказані липові відомості про звільнення тренера, на іншому – прямі посилання на препарат.

Реклама цього препарату повністю побудована на брехні. Насправді ж під виглядом інтерв’ю Аніти Луценко шахраї рекламували черговий засіб для схуднення – Mangosteen.луценко

«Дехто геніальний намагається, використовуючи моє ім’я, продати свій горе-продукт! – каже Аніта Луценко. – От цікаво: реклама, побудована на брехні, корисний продукт продає?! Мені кожен день надсилають посилання на цей сайт з питанням «чи це Правда?». Боюся навіть уявити, що там у складі, і не здивуюся, якщо цукровий сироп! Головне ж – обдурити й втюхати! Ще раз повторюю, що ніякі препарати для схуднення я не рекламую. Учасники шоу «Зважені та щасливі» втрачають зайві кілограми тільки завдяки правильного харчування і фізичних навантажень!»

Нещодавно Аніта Луценко разом з юристами СТБ подала заяву до кіберполіції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.