Зважені та щасливі

Аніта Луценко розповіла всю правду про «нечесні методи схуднення учасників»

Нещодавно стало відомо, що Аніта Луценко повернулася в шоу «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ як ведуча. Поки одні глядачі вітали улюбленого тренера, інші дивувалися: «Ми читали, що ви пішли з шоу зі скандалом, чому ж вирішили повернутися?»

Як виявилося, в оману ввів скандальний матеріал в інтернету з гучним заголовком «Я більше не можу мовчати!», в якому Аніта Луценко нібито зізналась у нечесних методах схуднення учасників «Зважених та щасливих».

анита-луценко-2017

Щоб заспокоїти телеглядачів і припинити потік неправдивої інформації, Аніта вирішила дати коментар про це інтерв’ю. Виявляється, шахрайський сайт використовував її ім’я для незаконного рекламування сумнівного засобу для схуднення. Ніякого скандалу та викриття на проекті не було, але, на жаль, багато читачів повелися на виверти шахраїв.

«Мені щодня надсилають посилання на цей сайт з питанням «Чи це правда?» Боюся навіть уявити, що в складі цього препарату, і не здивуюся, якщо він містить цукровий сироп… Ще раз повторюю, що ніякі препарати для схуднення я не рекламую. На жаль, це не перший випадок використання мого імені та імен інших ведучих СТБ для рекламування якихось сумнівних препаратів. Побоюючись за життя і здоров’я людей, які довіряють моєму імені й можуть придбати такі неперевірені препарати, ми з юристами телеканалу СТБ подали заяву до кіберполіції про кримінальне правопорушення, щоб покарати шахраїв. Ні я, ні мої колеги по шоу ніколи не рекламували жироспалювальні препарати, не давали схвальні коментарі та інтерв’ю про нього. Учасники шоу «Зважені та щасливі» втрачають зайві кілограми тільки завдяки правильному харчуванню та фізичним навантажень», – коментує ситуацію Аніта Луценко.

Скріншот скандального фейкового матеріалу про Аніту Луценко:

Анита и мошенники

24 квітня в ефірі СТБ вийде випуск медичного ток-шоу «За живе!», в якому експерти викриють кілька препаратів, які використовують імена інших ведучих каналу – Дмитра Карпачова, Ганни Кушнерук та Людмили Шупенюк. А також розкажуть, як виглядають сайти аферистів, на що варто звернути увагу, читаючи інструкцію чудо-препарату, і як не попастися на виверти шахраїв і уберегти своїх близьких від подібних покупок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.