Зважені та щасливі

Андрій Данилко: Я б пішов у шоу «Зважені та щасливі»

Український артист, творець Вєрки Сердючки зізнався, що взяти участь у реаліті СТБ «Зважені та щасливі» – це гарна ідея. Про це Данилко заявив у прямому ефірі Національного відбору на Євробачення, де він є одним з членів журі.

Andrej_Danilko

Тема про участь у шоу виникла під час обговорення пісні одних з півфіналістів – гурту DETACH. Після виступу хлопців ведучий Національного відбору Сергій Притула пожартував: «Хлопці, ви стали віце-чемпіонами шоу «Х-фактор», зараз ви в півфіналі відбору на Євробачення. Що далі – «Хата на тата» або «Я соромлюсь свого тіла»?» На що соліст гурту Олексій Веренчик сказав, що можливим буде його участь у шоу «Зважені та щасливі», якщо він трохи над цим попрацює.

Андрій Данилко, недовго думаючи, підтримав соліста: «Ось ця думка з приводу «Зважених та щасливих» дуже гарна. Льоша, я б пішов разом з тобою», – заявив артист.

Правда, щоб стати учасником нового сезону «Зваженых…», Данилко доведеться взяти з собою когось із близьких. Як відомо, у цьому році учасники будуть худнути сімейними парами, серед яких будуть й селебрітіз. Однією з перших, хто підтвердив готовність худнути в популярному проекті разом з чоловіком, стала українська актриса Руслана Писанка.

Заповнюйте АНКЕТУ на участь у 7 сезоні «Зважені та щасливі» вже зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.