Зважені та щасливі

Обережно! Шахраї!

В інтернеті в черговий раз з’явилася реклама засобу для схуднення, яке, нібито, рекомендують тренери проекту «Зважені та щасливі» Марина Боржемська-Узелкова та В’ячеслав Узелков. Ще раз хочемо вас попередити, що це ШАХРАЇ!

«Шановні користувачі фейсбук та ті, хто у мене в друзях. Зараз шахраї, під приводом нашої програми й наших результатів, з дружиною Мариною Боржемською-Узелковою, намагаються поширити засоби для схуднення. Заявляю – це шахраї! Будьте пильні та уважні! Ми – тренера, а в рекламі можна схуднути, без допомоги тренера. Це повна маячня. Дивіться обережно й передайте знайомим, які думають це купити. Ми нічого не пропонуємо!» – написав на своїй сторінці у соціальній мережі В’ячеслав Узелков.

марина-слава-узелков-главная

«Завдяки моєму другові у фейсбуці, виявила шахраїв! Як можна так нетактовно, використовувати ім’я людини і його працю?! У нашій методиці схуднення, відсутні будь-які препарати! Мене ображає той факт, що без мого відома, заради легкої наживи, відбуваються такі речі. Використовується моє ім’я, щоб ввести людей в оману! Прошу всіх Вас бути пильними», – звернулася до своїх шанувальників Марина.

Нагадуємо, що якщо ви і ваша дружина або чоловік хочете позбавитися від зайвої ваги, то заповнюйте АНКЕТУ та приходьте на кастинг 7 сезону проекту «Зважені та щасливі»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.