Зважені та щасливі

Олена Александрова звернулася до тренерів проекту «Зважені та щасливі-6»

Учасниця 6 сезону найвагомішого проекту країни «Зважені та щасливі» Олена Александрова стала переможницею домашнього схуднення. Їй не вистачило глядацької підтримки, щоб поборотися за перемогу в проекті. Олені вдалося скинути 57,46 відсотків своєї ваги, а це – 77 кілограмів! Нагадаємо, що учасниця прийшла на проект з вагою 134 кілограми!

Алена Александрова победительница домашнего похудения Зважені та щасливі 6 сезон

За допомогу в схудненні та за можливість жити новим повноцінним життям Олена Александрова подякувала тренерам «Зважені та щасливі-6» Марині Боржемській-Узелковій та В’ячеславу Узелкову:

«Мариночка і Славочка Узелкові, спасибі велике вам за все! Дякую за щирість та розуміння, за міцне плече у важку хвилину і добру пораду. За велику допомогу і чуйність, за те, що ви змогли мене підтримати і допомогти, підбадьорити і протягнути свою руку. Нехай доля винагородить вас щастям і удачею за ваше добре серце і відкриту душу. Дай Бог вам здоров’я і удачі, незгасного щастя і високого достатку».

узелковы

Слава ж на своїй сторінці у соціальній мережі зазначив, що дівчата у 6 сезоні були сильними суперниками його підопічним:

«Крутий був сезон! І дівчата гідно змагалися з хлопцями. Я вважаю, була нічия. Схудли всі ті, хто хотів. Кожен досяг тієї ваги, яку хотів. Ідіть до своєї мети!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.