Зважені та щасливі

Вова-бабуся зустрічається з Тетяною Воловик

Про те, що в учасників «Зважені та щасливі-6» Володимира Гонти та Тетяни Воловик зав’язалися романтичні стосунки, пара повідомила на фіналі.

Володимир Гонта прийшов на проект «Зважені та щасливі-6» щоб схуднути і у свої 22 роки почати зустрічатися з дівчатами, бо у вазі 141 кілограм жінки його не сприймали, як потенційного жениха.

DN8B0998

Тетяна Воловик, незважаючи на свою вагу, з якою вона прийшла на проект, а вона на той момент складала 110 кілограмів, не була обділена увагою протилежної статі. Однак, як говорила сама дівчина, вона розуміла, що чоловіки її використовують. Таня ж хотіла чогось серйозного, справжнього та щирого. І вона знайшла все це завдяки Володимиру.

DN8B0952

Після того, як Таня була змушена покинути табір схуднення через травму ноги, у неї вдома почалася депресія. У цей момент Володимир запропонував їй свою підтримку.

«Спочатку ми просто спілкувалися. Потім стали дружити. А потім я і не помітив, як закохався в неї – зізнався Володимир Гонта. – Таня саме та дівчина, яку я шукав, вона – моя єдина».

DN8B1067

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.