Зважені та щасливі

Найважчій учасниці 6 сезону зробили пропозицію

Підопічна Марини Боржемської-Узелкової, найважча учасниця 6 сезону «Зважені та щасливі» Анна Голубцова повідомила на фіналі, що її коханий чоловік зробив їй пропозицію вийти заміж.

Аня прийшла на проект самотньою дівчиною, яка мріяла налагодити особисте життя. До того, як потрапила до табору схуднення, вона шукала чоловіків на сайтах для товстушок. При цьому була впевнена, що в основному на них зареєстровані збоченці, яких приваблюють повні жінки. Але інших варіантів на той момент у дівчини не було, бо нормальні хлопці на неї не дивилися.

Коли Анна з’явилася на сцені фіналу 6 сезону, то вона була щаслива і поділилася з усіма новиною про те, що їй зробили пропозицію руки і серця:

DN8B1553

«Чоловік полюбив мене таку. Незважаючи на мою зайву вагу, він зробив мені пропозицію. Але я не відповіла йому «Так!», бо хочу змінитися для нього», – сказала Аня.

Однак дівчина відмовилася назвати ім’я свого коханого. А може це був Ярослав Самодай, з яким у Ані зав’язалися романтичні стосунки ще у таборі схуднення?

Відповідь на це питання шукайте у ВІДЕО з фіналу 6 сезону «Зважені та щасливі»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.