Зважені та щасливі

Учасники розбили камінням стіну спогадів

В останньому випробуванні перед суперфіналом учасникам 6 сезону проекту «Зважені та щасливі» необхідно було боротися зі своїм головним ворогом – минулим!

1Q9A9810

Товстуни повинні були розбити стіну з екранів, на яких транслювали відео того, як вони жили до схуднення. Учасники побачили, якими вони були і зрозуміли, що не хочуть повертатися до такого життя.

Після цього їм запропонували киркою розбити кам’яну брилу, а тими шматочками, що відкололися кидати у стіну з екранів зі спогадами.

«Я кирку ніколи в руках не тримала – сказала Олена Александрова перед випробуванням. – Більш того, я тільки зараз дізналася, як вона взагалі називається».

1Q9A9917

Той учасник, який впорався із завданням швидше за всіх, отримав бонус – -2 кілограма на зважуванні. Також товстунам перед випробуванням запропонували підстрахувати себе і дали можливість додати своїм конкурентам хвилини за проходження випробування. Для цього їм необхідно було з’їсти певну кількість … солодощів.

«-2 кілограма, які я виграв минулого тижня, мене врятували на зважуванні, тому цього тижня я буду заробляти їх за всяку ціну», – сказав Аркадій Василишин.

1Q9A0069

Чи не зіграє злий жарт бажання учасників нашкодити суперникам? Хто стане рекордсменом з розбивання 18-ти моніторів? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 17 випуску 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»:

Video: Зважені та щасливі 6 випуск 17: учасники розбили камінням стіну спогадів

У випуску 17 Зважених і щасливих 6 сезон - учасникам довелося битися зі своїм минулим. Детальніше про це випробуванні у випуску від 22.12.2016 читайте в нашому матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.