Зважені та щасливі

Учасники згадають неміч, біль та страждання минулого

На 17-му тижні учасники «Зважені та щасливі-6» змагатимуться зі своїм головним ворогом – минулим. Їм доведеться згадати свою неміч, біль та страждання.

1Q9A9807

Випробування, яке їх чекає, буде дуже важким не тільки фізично, а й психологічно. Вони потраплять в ангар, в якому побачать стіну з 18 моніторами. З кожного монітора до учасника буде звертатися фрагмент з його минулого життя. Це дуже неприємні, важкі і жорсткі моменти їхнього минулого. Завданням учасників буде якомога швидше розбити всі монітори. Перед стіною знаходиться велика кам’яна брила. Киркою необхідно буде розколоти її на осколки, і розбити ними екрани. Учасник, який впорається із завданням швидше за всіх, отримає -2 кілограма на ваги. Цей приз буде мати величезне значення, тому що в кінці тижня учасників чекає останнє зважування сезону, яке визначить суперфіналістів.

ЗЩ-17-выпуск-1

Але на самому початку тижня четвірку найсильніших чекає ще один сюрприз – спокуса, результат якого може вплинути на результат конкурсу та зважування. Учасники потраплять до кондитерської, де зможуть з’їсти смачні тістечка проти будь-якого зі своїх суперників.

Хто вирішить підпороти життя конкуренту? Хто стане суперфіналістами 6-го сезону? Це все ви побачите вже у четвер, 22 грудня, о 20:00 на СТБ у проекті «Зважені та щасливі-6»!

Video: Учасники згадають неміч, біль та страждання минулого

Учасники згадають неміч, біль та страждання минулого

Video: Учасники згадають неміч, біль та страждання минулого

Учасники згадають неміч, біль та страждання минулого

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.