Зважені та щасливі

Учасники проти гвинта з лопатями: хто виграв протистояння?

На 16 тижні учасники 6 сезону проекту «Зважені та щасливі» уклали парі з ведучою Яною Соломкою. Товстуни зробили ставки, за який максимально короткий час вони схуднуть на 2% від власної ваги. Той учасник, чия ставка зіграє більше за інших, отримає бонус – -2 кілограма на фінальному зважуванні, що наближає переможця випробування до проходження у фінал.

Ось які ставки зробили учасники:ЗЩ-16 выпуск-1

Якщо ж учасник не скине потрібну вагу за той час, що він вибрав, то отримає на свої ваги +1 кілограм і може відправитися додому за крок до фіналу.

Однак отримати -1 кілограм товстуни могли, вигравши конкурс тижня, де їм необхідно було встояти на платформі у той час, як гвинт з двома лопастями крутився і намагався їх збити.ЗЩ-16 выпуск-2

«Я здивована і шокована! – сказала Олена Алексадрова, коли побачила, в яких умовах буде проходити конкурс – Ми знаходимося десь посередині болота, і туди доведеться падати».

А ось інші учасники побачили в цьому випробуванні можливість проявити себе.

«Я зрозуміла, що в цьому конкурсі я зможу зробити Телічака, тому що я стрибуча, уважна і зосереджена. Це мій конкурс і мій шанс», – Ольга Перімська.

«Мої шанси в цьому конкурсі, як завжди, високі. Мені немає суперників! Вони всі впадуть», – порахував Володимир Телічак.ЗЩ-16 выпуск-3Хто ж зміг встояти на платформі? А також – чи зміг Аркаша скинути свою норму за 24 години на які він зробила свою ставку – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ в 16 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі»:

Video: Учасники проти гвинта з лопатями: хто виграв протистояння?

Учасники проти гвинта з лопатями: хто виграв протистояння?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.