Зважені та щасливі

Які ролі супергероїв дісталися учасникам «Зважені та щасливі-6»?

15 тиждень схуднення став для учасників 6 сезону «Зважені та щасливі» тижнем наповненним пригод, як у справжніх фільмах. А все тому, що товстуни перевтілилися у відомих всім супергероїв. Учасники приміряли на себе костюми людини-павука, жінки-кішки, халка, диво-жінки, супермена і тора. Як розподілилися ролі, і чому учасникам дісталися саме такі образи?

Крім того, що товстуни приміряли на себе костюми супергероїв, вони спробували оволодіти здібностями, які допомогли б їм пройти випробування тижня, яке стало наймасштабнішим за всі сезони проекту. Воно проходило на дахах двох величезних фур, які їхали швидкісною трасою. Але про це пізніше … Поки учасники тільки дізнаються, в яких ролях вони будуть цього тижня. А вирішував це … Аркадій Василишин, бо він минулого тижня показав найкращий результат на вагах.зщ-15-выпуск-1

«Аркаша не поступатиме підло. Він розподілить так, щоб здібності відповідали можливостям учасника», – була впевнена Ольга Перімська.

Однак чи не пошкодувала вона про те, що сказала після того, як Аркадій озвучив своє рішення?

«Вся ця моя справедливість довела мене до 235 кілограмів. Мені теж хочеться пожити трохи нахабніше. Я зроблю так, як поводяться інші учасники. Наприклад, помщуся Перімській за Вову Гонту, якому вона колись вліпила +3 кілограма. Щоб не думали, що в житті все так солодко буває», – сказав Аркадій Василишин.зщ-15-выпуск-аркаша

Так як же розподілилися ролі, і як відреагували учасники на свої нові образи – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 15 випуску 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»:

Video: Які ролі супергероїв дісталися учасникам «Зважені та щасливі-6»?

Які ролі супергероїв дісталися учасникам «Зважені та щасливі-6»?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.