Зважені та щасливі

Учасники здавали шкільний залік з фізкультури

На 14 тижні схуднення учасників 6 сезону проекту «Зважені та щасливі» та їх підопічних дітей чекав шкільний залік з фізкультури! Товстунам необхідно було якомога швидше виконати човниковий біг, прес та звичайний біг. Пара, яка впоралася з усіма нормативами швидше, отримала -1 кілограм на зважуванні, а ті, хто пізніше всіх – +1 кг.

«У школі фізкультуру я проводив на бордюрі під каштанами, а в коледжі – сидів на колесах, які були закопані в землю» – розповів Роман Сахно.ЗЩ-14-неделя-5

Більшість учасників згадує заняття фізкультурою в шкільні роки, як страшний сон, а ось Аркадій Василишин каже, що він не відставав від своїх однокласників у здачі нормативів:

«Не дивлячись на те, що я відрізнявся від інших дітей зайвою вагою, з фізкультурою у школі в мене було все добре. Я нарівні з усіма метав гранати, управлявся з м’ячем. Єдине з чим було важко, так це з бігом. Але я намагався тягнутися за всіма. А зараз ми вже три місяці на проекті, тому я не думаю, що мені буде важко. Тим більше, що ці нормативи виконують діти».ЗЩ-14-неделя-3

Чи змінить свою думку Аркаша, коли стане до виконання завдань? І чи зможуть дорослі учасники впоратися з дитячими нормативами? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 14 випуску 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»:

Video: Учасники здавали шкільний залік з фізкультури

Учасники здавали шкільний залік з фізкультури

Video: Учасники здавали шкільний залік з фізкультури

Учасники здавали шкільний залік з фізкультури

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.