Зважені та щасливі

Товстуни стали наставниками для дітей із зайвою вагою

14 тиждень для учасників 6 сезону «Зважені та щасливі» був найбільш відповідальнішим за весь час перебування на проекті, адже вони стали наставниками для дітей із зайвою вагою. Весь тиждень великі учасники допомагали маленьким боротися з їх зайвими кілограмами і пліч-о-пліч проходили всі випробування.

«Мені страшно – чесно зізналася Ольга Перімська, коли почула умови 14 тижня – Це велика відповідальність допомагати худнути дітям. Тим більше що, швидше за все, вони такі, бо заїдають якусь свою проблему».ЗЩ-14-неделя-1

«На мені лежить просто величезна відповідальність. Від мене буде залежати, як ця дитина буде боротися зі своєю вагою. Я зроблю все можливе, щоб ця дитина повірила в себе так само, як повірив у себе я на першому тижні в таборі схуднення», – сказав Володимир Гонта.

Дитина, яка в кінці тижня показала найкращий результат, принесла своєму наставнику -2 кілограма на ваги. А дорослий учасник, який скинув найбільше кілограмів, зробив своєму підопічному подарунок – путівку до табору Артек!

«Артек – це крутий табір! Я дуже туди хочу», – сказав учасник «МастерШеф-Діти» Володимир Мотрічук, який прийшов на проект« Зважені та щасливі-6 », щоб схуднути.ЗЩ-14-неделя-2

Хто став наставником хлопчика, і як пройшло знайомство учасників 6 сезону з їх підопічними – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 14 випуску 6 сезону проекту «Зважені та щасливі»:

Video: Товстуни стали наставниками для дітей із зайвою вагою

Товстуни стали наставниками для дітей із зайвою вагою

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.