Зважені та щасливі

У таборі схуднення з’являться семеро нових учасників!

На чотирнадцятому тижні, за місяць до фіналу, у таборі «Зважені  та щасливі» з’являться семеро нових учасників – дітей із зайвою вагою .

ЗЩ-14-неделя-4-воловик

Дорослі матимуть унікальний шанс на сім днів повернутися у минуле, адже кожна дитина буде чимось схожа на свого наставника! Маленька господарка у великій родині – Соня Сарана, яка у свої 10 років піклується про всю родину та не має часу на себе. Брати Суботіни, які обожнюють мамині смачні бургери та мають на двох 187 кілограм. Вероніка Цуканова, яка у 11 років має ожиріння третьої ступені та боїться майбутнього, адже її дідусь помер саме від ожиріння. Одинадцятирічна актриса, Поліна Сімонова, зірка на сцені та посміховисько серед однокласників. Валерія Кривошеїна  – дівчина, котра  мріє лише про одне – аби тато сказав, що вона худа та красива. Та фіналіст «МайстерШеф. Діти» – Вова Мотрійчук, який вирішив боротися із зайвою вагою, аби здійснити свою мрію – стати професійним кухаром.

ЗЩ-14-неделя-2

Досвідчені учасники, яким 3 місяці тому тренери допомагали пробігти перші 100 метрів, тепер самі стануть тренерами! Вони спробують уберегти малечу від помилок, які зробили самі, аби зайва вага не зруйнувала дитячі мрії.

Дорослі та їхні маленькі копії утворять пари. Саме у такому складі вони будуть тренуватися, брати участь у змаганнях та разом боротися за бонуси для дорослого та унікальний приз для маленького – путівку до дитячого табору «Артек. Буковель».

Учасники знову потраплять до школи та складатимуть найжахливіший для всіх повних дітей залік – залік з фізкультури. Це випробування перевірить на міцність не лише малечу, а й виявить, чи здатні чоловіки та жінки впоратися з вправами, які з легкістю виконують школярі.

ЗЩ-14-неделя-9

Окрім цього, вони боротимуться зі справжньою стихією! Адже на учасників чекає надважке випробування на березі Дніпра, де їм доведеться змагатися не тільки з конкурентами, а й зі шквальним вітром та зливою.

Тиждень маленьких героїв! Вже цього четверга, 1 грудня, о 20:00 у проекті «Зважені  та щасливі-6» на СТБ!

Video: У таборі схуднення з'являться семеро нових учасників!

У таборі схуднення з'являться семеро нових учасників!

Video: У таборі схуднення з'являться семеро нових учасників!

У таборі схуднення з'являться семеро нових учасників!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.