Зважені та щасливі

Як оцінили фізичні сили учасників їх рідні?

Крім «дня краси» на 13-му тижні схуднення учасників «Зважені та щасливі-6» очікував ще й конкурс, на якому вони могли заробити собі цілих -3 кілограми. Для цього їм всього лише необхідно було виконати якомога більше вправ на прес, присідань і пройти якомога більше поверхів. Однак і це ще не все! Перед стартом випробування рідні зробили ставки на учасників і той, хто був ближче всього до результату й виграв заповітні кілограми.114A4599

«Складність цього конкурсу в тому, що ми покидали дім кабанчиками, а зараз ми зміцніли й стали сильнішими. Родичі просто можуть не розрахувати наші сили», – припустив перед стартом конкурсу Володимир Гонта.

І якщо деякі учасники до останнього вірили, що їхні рідні зможуть зробити правильні ставки, то Олена Алексадрова не тішила себе ілюзіями, адже зі своїм гостем вона була знайома близько трьох днів: «Людина мене не знає. Які він може зробити ставки? Я навіть собі уявити не можу!»

Читайте також: Зважені та Щасливі 6 сезон – як змінилися учасники на 13 тижні проекту (фото)114A4723

Чи змогли учасники виправдати надії своїх рідних? У кого були найвищі показники фізичної підготовки? Хто виграв собі мінус на зважуванні? І які власні рекорди заради сім’ї побив найважчий учасник 6 сезону Аркадій Василишин?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ як товстуни проходили конкурс на 13-му тижні у проекті «Зважені та щасливі»:

Video: Як оцінили фізичні сили учасників їх рідні?

Як оцінили фізичні сили учасників їх рідні?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.