Зважені та щасливі

Переможець «Зважені та щасливі» повернувся на проект

Руслан Карпенко – переможець домашнього схуднення 5 сезону «Зважені та щасливі» – став ведучим першого випробування 12 тижні. Він на своєму прикладі показав учасникам, що немає нічого неможливого і все можна зробити, якщо правильно йти до своєї мети.

«Я на своєму досвіді знаю, як складно скинути зайві кілограми, але ще складніше втримати отриманий результат – звернувся до учасників 6 сезону проекту« Зважені та щасливі» Руслан Карпенко. – Вдома вас чекатимуть спокуси на кожному кроці: застілля, лінь, побутові та сімейні негаразди. Щоб цього не сталося, я вам допоможу цінувати свої скинуті кілограми».коман-карпенко-6-сезон

Нагадаємо, що Руслану свого часу вдалося скинути 86 кілограмів і в сукупності з перемогою – це стало новим поштовхом для нового життя.

«Після участі в проекті моє життя кардинально змінилося, чому я дуже радий. Ми з дружиною відкрили спортзал. Зараз у нас займається багато людей», – розповів Руслан.

Але що найважливіше, зараз учасник разом з дружиною (до речі, теж учасницею «Зважені та щасливі») чекають поповнення і це ще більше спонукає сім’ю вести здоровий спортивний спосіб життя.руслан-карпенко-с-женой

Як виглядає учасник і його дружина – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ в ефірі телеканалу СТБ у проекті «Зважені та щасливі». Також ви можете подивитися 12 випуск проекту на сайті BIG.STB.UA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.