Зважені та щасливі

Для кого 10 тиждень став останнім на «Зважені та щасливі-6»?

Десять тижнів учасники «Зважені та щасливі-6», розбившись на дві команди – чоловіків та жінок – щодня боролися не тільки зі своїми суперниками, а й із зайвими кілограмами. Для десятьох товстунів цей тиждень став підготовкою до індивідуальної боротьби, а ось для Євгена Шамоти він став останнім на проекті. Які емоції зараз у Євгена? Чи задоволений він своїм результатом? А також – що буде робити вдома?

Таким Евгений Шамота пришел на проект Зважені та щасливі-6

Таким Євген Шамота прийшов на проект Зважені та щасливі-6

Євген, не шкода, що залишаєш проект прямо перед тим моментом, коли настає індивідуальна боротьба?

Все круто! У мене немає відчуття якоїсь неповноти. Адже -30 кілограмів – це крутий результат. Я вважаю, що досяг своєї мети на 99,9%. Мені не соромно повернутися додому. А ті знання, які я отримав за ці десять тижнів і які необхідні для здорового, довгого та правильного життя, обов’язково будуть впроваджені в мою сім’ю.

Що ти зробиш насамперед, коли повернешся додому?

Подарую дружині квіти, схоплю малого й мінімум два тижні не буду його відпускати (посміхається).

Давай згадаємо останнє твоє тренування зі Славою …

Жестякове було тренування … Його посил був показати нам якими ми були десять тижнів тому і наскільки це було важко!

0L2A0606

І як тобі?

Коли я підняв рюкзак, то подумав, що там більше кілограмів, ніж я скинув, але насправді там було рівно 30. Як? Як я міг стільки на собі носити? Навіщо? Мені здається, це буде найкрутіша мотивація щоб не повернутися до колишнього життя – згадувати ось це тренування. А ще краще вдома змайструвати такий же мішок і залишити його, як нагадування. Пішов на гулянку, зрозумів, що важко йти до залу – одягнув його походив 10 хвилин і зрозумів, що потрібно туди просто бігти (посміхається).

На що ти готовий заради перемоги?

Для мене головна перемога – приїхати додому нормальною людиною, зайнятися здоровим способом життя моєї сім’ї. Ось це буде дійсно перемога і приклад для всіх людей, які будуть дивитися проект «Зважені та щасливі-6». Можливо, когось це буде мотивувати.

0L2A0515

Як проходило зважування і голосування учасників – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у «Зважені та щасливі» 6 випуску 10:

Video: Зважені та щасливі 6: хто пішов у випуску 10 від 03.11.2016

Читайте, хто пішов в Зважені та щасливі 6 випуск 10 від 03.11.2016. Яким був і став учасник, який покинув проект Зважені та щасливі 03.11.2016

Video: Зважені та щасливі 6: хто пішов у випуску 10 від 03.11.2016

Читайте, хто пішов в Зважені та щасливі 6 випуск 10 від 03.11.2016. Яким був і став учасник, який покинув проект Зважені та щасливі 03.11.2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.