Зважені та щасливі

Товстуни зіграють у футбол на лижах

На початку десятого тижня чоловіки та жінки почують шокуючу новину – через сім днів їх команди припинять своє існування. Цього тижня у них буде останній шанс довести, хто крутіше в командній боротьбі – сильна або слабка стать.

Перше випробування стане одним з найбільш незвичайних в історії проекту, але саме воно перевірить учасників на згуртованість. Командам належить зіграти футбольний матч на … лижах! Чоловікам і жінкам будуть видані по парі великих лиж, на які вони повинні поміститися командою. Таким чином, учасники повинні переміщатися по ігровому полю. У того, хто стоїть  першим, буде ключка, з її допомогою потрібно забити гол у ворота суперників. Чи зможуть учасники знайти взаєморозуміння на одних лижах? Яка команда доведе свою згуртованість?

03.11.-1

[vote id=159279]

[vote id=159287]

Друге випробування стане підготовкою учасників до індивідуальної боротьби. Їм належить стати на бік добра або зла. Добро – це боротися за особистий імунітет для когось зі своїх друзів в таборі. Зло – принести своєму ворогові на ваги покарання +1 кг. Випробування буде полягати в тому, що учасники будуть тримати над головою 4-кілограмову кулю, наповнену рідиною. Для тих, хто вибрав добру строну, куля буде наповнена чистою водою, у зла – брудом. Як тільки учасник опустить руки, куля лопне, тому що у кожного на голові будуть гострі піки.

03.11.-2

Яку сторону виберуть учасники? І що переможе у випробуванні – добро чи зло? Дізнаєтеся вже у четвер, 3 листопада, о 20:00 в проекті «Зважені та щасливі-6» на СТБ!

[vote id=159295]

Video: Товстуни зіграють у футбол на лижах

Товстуни зіграють у футбол на лижах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.