Зважені та щасливі

Товстуни випробують свої нерви на висоті 6-типоверхового будинку

У проекті «Зважені та щасливі» чоловіки та жінки підуть на несподіваний крок – об’єднаються. Чому суперники зважилися на це – дивіться у четвер, 27 жовтня, о 20:00 на СТБ!

За умовами тижня кожен з учасників 6 сезону «Зважені та щасливі» може взяти собі в пару будь-якого жителя табору схуднення. У парі вони будуть тренуватися й брати участь у випробуваннях. Але головне – разом вони зможуть виграти велику суму – 20 тис. гривень! Гроші отримає лише одна пара – та, яка краще за всіх покаже себе в конкурсах. Її учасники зможуть розділити суму на свій розсуд.

1

Почувши умови, багато учасників вирішать взяти собі в союзники члена протилежної статі, щоб доповнювати один одного на випробуваннях. Чи не пошкодують вони, що стали в пару з ворогом, коли дізнаються, через що їм треба буде пройти разом?

Перший конкурс відсіє з боротьби за грошовий приз половину з пар, що сформувалися. Це випробування полоскоче нерви кожному учаснику проекту. Парам доведеться пройти вузьким містком на висоті 6-типоверхового будинку. Крім цього союзники будуть прив’язані один до одного спинами: один веде іншого на протилежну сторону даху, а потім другий.

2

Крім божевільного страху висоти, який оволодіє багатьма учасниками, кожен з них почне сумніватися в своєму партнері. Аж раптом пара, яку більшість вважала аутсайдерами, вирветься в лідери.

Хто буде учасниками цієї пари? Чи зможуть інші учасники знайти взаєморозуміння? Кого зламає висота? І кому в підсумку дістануться всі гроші?

3

Не пропустіть 9 випуск 6 сезону проекту «Зважені та щасливі» у четвер, 27 жовтня, о 20:00 на СТБ!

Video: Учасники Зважені та щасливі-6 пройдуться дахом 6-поверхового будинку

Учасники Зважені та щасливі-6 пройдуться дахом 6-поверхового будинку

Video: Учасники Зважені та щасливі-6 пройдуться дахом 6-поверхового будинку

Учасники Зважені та щасливі-6 пройдуться дахом 6-поверхового будинку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.