Зважені та щасливі

Вечірка у таборі закінчилася кефіром на голові у учасника

Дізнавшись, що на восьмому тижні схуднення проект «Зважені та щасливі-6» покинуть відразу двоє учасників, товстуни вирішили влаштувати кефірну вечірку. Однак вони навіть не здогадувалися, чим вона може закінчитися для них.

2

Учасниці жіночої команди наділи свої найкращі сукні та зробили вечірній макіяж. Чоловіки теж не відставали від них і вибрали собі вбрання.

«Вечірка була просто супер. Я за все своє життя тільки двічі ходив на дискотеку, але жодного разу там не танцював. Я просто сидів на дивані та спостерігав, як танцюють оточуючі. А на проекті я перестав соромитися і став розкриватися і танцював разом з усіма», – захоплено розповідав Ярослав Самодай.

3

Всі танцювали, розважалися, спілкувалися … Загалом, веселилися до тих пір поки учасник чоловічої команди Євген Шамота не вирішив виступити з жартівливим номером.

«Він почав співати дуже образливі пісні про учасницях нашого шоу і одна з цих пісень була присвячена особисто мені. У той момент він переступив усі наявні рамки» – сказала Ганна Голубцова.

Дівчина вирішила відплатити Жене тією ж монетою і зганьбила його перед усіма, виливши йому на голову склянку кефіру.

4

1

Як це було – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 8 випуску 6 сезону проекту «Зважені та щасливі-6»:

Випуск 8. Частина 5. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Товстуни відірвалися на вечірці

Video: Вечірка у таборі Зважені та щасливі-6

Вечірка у таборі Зважені та щасливі-6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.