Зважені та щасливі

На 8 тижні «Зважені та щасливі-6» залишили одразу двоє учасників

Восьмий тиждень на проекті «Зважені та щасливі-6» виявився тижнем найвинахідливих рішень. Учасники обох команд зробили все для того, щоб суперники на зважуванні показала найгірший результат. Однак, незважаючи на всі старання, цей тиждень став останнім одразу для двох товстунів.

1

Шість щасливчиків, які виграли поїздки додому, пішли у відрив, у той час як їхні колеги боролися з останніх сил за кожного товстуна своєї команди в конкурсі «Хрестики-нолики».

«Вони і так вважають мене відьмою. А тепер я їм ще й доведу, що я справжня відьма» – сказала Євгенія Кот перед стартом випробування.

3

За допомогою магії або тільки своїми силами, але команда жінок здобула перемогу в двох з трьох раундів естафети, обігравши в гру таку знайому нам ще з дитинства «Хрестики-нолики».

Але, незважаючи на перемогу в конкурсі, за жовтою лінією опинилися учасниці саме жіночої команди. І за їх рішенням на восьмому тижні проект покинула Анна Голубцова.

bl2010

«Я вдячна кожній з вас – звернулася до своєї команди Анна Голубцова після того, як вони проголосували проти неї – За кожне сказане вами слово – і хороше, і погане. Кожен вчинок в мою адресу. Від цього я дійсно ставала сильнішою. І, можливо, я більше не буду тією тютею, яка прийшла на проект. Я хочу побажати вам не зупинятися. У кожної з вас є своя мета, до якої ви прагнете».

Також голосувати на восьмому тижні довелося і команді чоловіків, бо вони програли в конкурсі. За їх рішенням табір схуднення покинув найскромніший учасник Артем Мовчан.

Артем Мовчан

Як зараз виглядає Артем і Анна – дивіться у відео 8 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі»:

Випуск 8. Частина 7. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Зважування учасників на 8 тижні схуднення

Video: На 8 тижні «Зважені та щасливі-6» залишили одразу двоє учасників

У випуску 8 Зважені та Щасливі 6 від 20.10.2016 проект покинули відразу двоє учасників. Хто покинув проект Зважені та Щасливі 6 20.10.2016 - читайте в статті

Випуск 8. Частина 8. «Зважені та щасливі» 6 сезон. Хто покинув проект «Зважені та щасливі-6» на 8 тижні схуднення?

Video: На 8 тижні «Зважені та щасливі-6» залишили одразу двоє учасників

У випуску 8 Зважені та Щасливі 6 від 20.10.2016 проект покинули відразу двоє учасників. Хто покинув проект Зважені та Щасливі 6 20.10.2016 - читайте в статті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.