Зважені та щасливі

Проста гра «Хрестики-нолики» довела учасників до істерики

На восьмому тижні шість щасливчиків отримають довгоочікувані путівки додому: Ярослав, Володимир, Аркадій, Ольга, Альона та Ганна. Перед від’їздом ведуча роздасть телефони, які відразу викличуть пересторогу в учасників. І, як з’ясується пізніше, не випадково…

З моменту, коли за від’їжджаючими закриються ворота, табір «Зважені та щасливі-6» перетвориться на справжнє поле битви!

1

Вісім товстунів чекає відразу 3 раунди «Хрестиків-ноликів». І саме ця, така знайома з дитинства гра, викличе сльози та істерики! Щоб перемогти в змаганні, жінки включать свою здатність хитрити на максимум і шокують винахідливістю! Чоловіки ж у відповідь – не нехтуватимуть можливістю довести фізичні переваги! На кону будуть серйозні покарання: додаткові кілограми на ваги та втрата одного із членів команди!

На результати конкурсу зможуть вплинути учасники, які поїхали додому. Для цього їм варто буде пожертвувати часом з рідними й прикласти не мало зусиль! Та чи захочуть вони це робити? Адже повідомлення із сумними звістками застануть в час справжнього відриву! Хтось не встоїть перед спокусою наїстися смачної калорійної їжі, яку не бачив цілих 2 місяці! А дехто не знехтує алкоголем та приватним танцем! Чи зможуть товстуни вчасно схаменутися і не зійти зі шляху схуднення?

2

А також,  підступність та «не чесна» гра! На що зважаться товстуни, аби залишитися на проекті? Не бачені скандали та істерики, які стануть початком справжньої війни між чоловіками та жінками! Хто і що підкине суперникам у будинок, аби зірвати зважування?

Дізнайтеся вже у четвер, 20 жовтня, о 20:00 на СТБ. Тиждень найвинахідливих рішень. Буде гаряче!

Video: Проста гра «Хрестики-нолики» довела учасників до істерики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.