Зважені та щасливі

На шостому тижні проект залишила учасниця жіночої команди

Шостий тиждень виявився останнім для однієї з учасниць жіночої команди проекту «Зважені та щасливі-6». Цього разу учасникам 6 сезону проекту «Зважені та щасливі» належало пройти ряд випробувань, а деяким товстунам навіть зустрітися, так би мовити, віч-на-віч зі своїми страхами.

1Q9A6245

У першому випробуванні товстуни – жіноча та чоловіча команди – повинні були представити себе в образі Адріано Челентано з фільму «Приборкання норовливого» і видавити сік з помідорів, які знаходились у величезних бочках. А зробити це учасники повинні були за допомогою своєї ваги. Хто – чоловіки чи жінки – здобули перемогу в конкурсі – дивіться відео 6 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі».

1Q9A6196

1Q9A6200

У другому конкурсі учасники продемонстрували свої хореографічні таланти. Пари з допомогою відомих хореографів за добу повинні були вивчити танець і своїм виступом підкорити строго Влада Яму. Кому з товстунів з легкістю вдалося це зробити – дивіться у відео 6 випуску 6 сезону «Зважені та щасливі».

1Q9A6809

1Q9A6658

В результаті зважування на шостому тижні вирішувати, хто покине проект, знову треба було жіночій команді. Більшість проголосували за те, щоб додому вирушила Олена Дерев’янко.

0L2A7869

«Дорога Україна, я обіцяю, що у фіналі буду схудла, ще більш красива, і ще більш щаслива. Я буду худнути, намагатися виконувати все, чого тут навчилася. Мені проект дав можливість зрозуміти себе ще більше, відкрити себе, полюбити себе. Я обіцяю, що приїду стрункою і красивою. Я впевнена, що чоловік і діти мені в цьому обов’язково допоможуть», – сказала на прощання Олена.

0L2A7690

Як проходило зважування та голосування 6 тижня – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ:

Video: На шостому тижні проект залишила учасниця жіночої команди

На шостому тижні Зважені та щасливі 6 сезон проект покинула учасниця жіночої команди. Дивіться, як це було прямо зараз - Зважені та щасливі 6 сезон хто пішов 06.10.2016

Video: На шостому тижні проект залишила учасниця жіночої команди

На шостому тижні Зважені та щасливі 6 сезон проект покинула учасниця жіночої команди. Дивіться, як це було прямо зараз - Зважені та щасливі 6 сезон хто пішов 06.10.2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.