Зважені та щасливі

Учасники «Зважені та щасливі-6» зустрілися з рідними після місяця розлуки

На п’ятому тижні схуднення учасники проекту «Зважені та щасливі-6» зустрілися зі своїми рідними, з якими не бачилися більше місяця. Як розлука з близькими позначалася на ефективності схуднення – розповіла психолог проекту «Зважені та щасливі-6» Олена Божук.

3

«У чоловічій та жіночій командах є учасники, вдома на яких чекають зовсім маленькі дітки, які нудьгують та плачуть. На різних етапах проекту виникали труднощі, кому хотілося все залишити і повернутися якомога швидше додому, на кого находила ностальгія та опускалися руки. Однак мотивація участі в проекті для кожного з них була незмінна – бути поруч зі своїми дітьми якнайбільше років, дати їм батьківську любов, виховання, стабільність. Вони розуміли, що надмірна вага має багато наслідків для здоров’я, опускаючи руки, вони повинні відмовитися від майбутнього, бо за висновком медичного кастингу – у багатьох були ознаки метаболічного синдрому», – розповіла Олена.

2

4

У ті моменти, коли в учасників виникали зриви, їм хотілося покинути проект, побачити рідних, психолог поверталася з ними до мотивації – заради чого учасник знаходиться в таборі і що означає 17 тижнів проекту на противагу років життя.

«Варто знати, що маленькі діти мають свої особливості сприйняття часу, їх увага легко перемикається. Проект покликаний змінити життя учасників не тільки зовні, але і внутрішній світ, тому переживання кризових моментів ставало джерелом інформації для подальшої роботи – як людина схильна діяти в стресовій ситуації, чи вміє опановувати емоціями, чути інших, приймати раціональні рішення. Цінною порадою є згадати, з ким зараз знаходиться їхня дитина, а діти залишилися з тими, кому довіряють, діти в безпеці», – говорить психолог проекту« Зважені та щасливі-6 ».

5

1

Як пройшла зустріч учасників проекту з рідними, а також – які випробування їм довелося заради цієї зустрічі подолати – дивіться у ВІДЕО 5 випуску проекту «Зважені та щасливі-6».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.