Зважені та щасливі

У боротьбі за зустріч з рідними між командами розгорілася ворожнеча

На п’ятому тижні схуднення учасників «Зважені та щасливі-6» чекає зустріч з родичами. І чоловіки, і жінки дуже зрадіють цій новині, бо місяць розлуки з близькими людьми дався їм дуже важко. Оля, капітан жіночої команди, ще на другому тижні була готова покинути проект, тому що дуже сумувала за чоловіком і дітьми. Зараз вона хоче сказати чоловікові, що дуже змінила своє ставлення до нього, почала цінувати. А капітан чоловіків – Володимир – на проекті усвідомив, що дуже ображав свою дружину. Зараз він хоче сказати їй про те, що змінився і закрити свій клуб «сіськомасек». Але отримає зустріч з рідними лише одна команда. Та, яка переможе в першому випробуванні тижні.

3

Учасникам за принципом естафети доведеться перейти з одного берега річки на інший по хитким понтонних містках. Переможе команда, у якої через півгодини буде більше сухих учасників. На деяких ділянках містки чоловіків та жінок сходяться в один, тому учасники будуть стояти перед вибором: зіштовхувати або пропускати своїх суперників вперед. У боротьбі за повернення до рідних між командами розгориться ворожнеча. І навіть закохана пара – Ярослав та Аня – посваряться під час випробування. Раптово Ярослав почне розгойдувати місток, щоб відправити свою дівчину в воду. Для Ані це стане сильним ударом, вона назве вчинок Ярослава зрадою. А жіноча команда абсолютно розчарується в Ярославові, який минулого тижня був у них на перевихованні. Оля настільки розлютитися, що пообіцяє повбивати його равликів. Яка команда в підсумку отримає зустрічі з близькими людьми?

1

У другому випробуванні одній з команд доведеться тікати від суперників в буквальному сенсі. А все тому, що в першому конкурсі, крім зустрічей з рідними, був розіграний ще один важливий приз – право забрати з -1 кг у одного будь-якого суперника від його результату на вагах. Друге випробування дасть шанс уникнути втрати кілограмів команді, що програла. Але зробити це буде непросто. У них буде менше хвилини, щоб утекти від своїх супротивників. Ті, хто програв будуть прив’язані тросом до котушки. Якщо вони не встигнуть втекти за відведений час до фінішу, суперники почнуть замотувати їх назад за допомогою котушок. Це випробування буде дуже складним для деяких учасників, тому що вони не встигнуть втекти. А суперники їх не помилують…

2

Не пропустіть проект «Зважені та щасливі-6» у четвер, 29 вересня, о 20:00 на СТБ!

Video: У боротьбі за зустріч з рідними між командами розгорілася ворожнеча


Video: У боротьбі за зустріч з рідними між командами розгорілася ворожнеча

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.