Зважені та щасливі

Учасник відчув себе в гостях у суперниць «рабинею»

Четвертий тиждень схуднення в таборі «Зважені та щасливі» почався для деяких товстунів з несподіваної новини. Найслабші учасники, яких вибрали команди, повинні були провести тиждень разом з суперниками. Вони повинні були не тільки тренуватися з ними, допомагати їм в домашніх клопотах, але також і виступати за них в конкурсах проти своєї команди. Чи будуть мститися лузери своїм командам за їх вибір? І як пройшов тиждень влади слабких?

Чоловіки порахували, що найслабшим учасником в їх команді є Ярослав Самодєв.

2

«Найслабша ланка нашої команди – це Ярослав. Улітонька, вона і в Африці улітонька. Він реально може більше, але не хоче, тому що – ледачий. Він постійно говорить, що у нього болять колінця», – у властивій собі манері висловився про свого колегу по команді Євген Шамота.

Збіг чи ні, але жінки найслабшою учасницею своєї команди вибрали кохану Ярослава Анну Голубцову.

3

«Найслабша з нас – Аня. Вона абсолютно у всьому завжди і всюди лінується. Незрозуміло навіщо вона прийшла на проект? Можливо, вона хоче зайнятися саморекламою, але явно не худнути. Людина, яка хоче схуднути, буде працювати, а їй складно, тому що у неї мозолі на ногах. Так мозолі-то є у всіх!» – висловилася про учасницю її колега по команді Олена Кузьменко.

Як товстуни-ізгої провели тиждень в будинках суперників? І чи помстилися своїм командам за чорну мітку? Дивіться прямо зараз у випуску 4 сезону 6 «Зважені та щасливі»:

Video: Учасник відчув себе в гостях у суперниць «рабинею»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.